Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4G! Megéri az árát...

IPhone 4G! Megéri az árát szerintetek? Többi kérdés lennt.

Figyelt kérdés

Megéri az árát?

Mi mindent tud? légyszi soroljatok pár dolgot.

Lehet úgy h megveszem és akkor feltöltőkártyát használok hozzá,és ne előfizis legyen?

előre is köszi

ja és melyik jobb 1 iPhone v egy laptop?


2010. okt. 24. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:

mennyibe kerül most egy iphone4?nekem 3Gm van még mindig:D

persze lehetsz nem előfizus..

2010. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia!

nem éri meg az árát egyáltalán.. azért ilyen drága csak mert ott az alma a hátulján... inkább egy jobb htc-t vennék. htc hd2-t például.

természetesen lehet venni feltöltőkártyásan is gondolom.. egyik oldalon bemutatták, h ha pl. előfizusan részletre veszed, kb másfélszer többet fizetsz érte mintha rendesen kifizetnéd.

2010. okt. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2010. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tinker Bell ***** válasza:

Az a baj, hogy még előfizusan is iszonyú drága, nemhogy feltöltőkártyásan!

Inkább annyi pénzből laptopot vegyél!

2010. okt. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
K*rvára nem éri meg az iPhone csak mindenki játsza az agyát, mert ezt látta a TV-be, de jobban jársz egy normális telefonnal.
2010. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bp1985 ***** válasza:
Én a 3gs-t cseréltem le egy hd2-re. Össze sem lehet hasonlítani. Se árba, se tudásba. htc mindenbe jobb. Néztem a 4-et is (4g nincs), de még az sem érte el tudásba a hd2-őmet, vagy egy desire-t. Ami a 4-be ujdonság, azt a nokia 3510-em 6 éve is tudta.
2010. okt. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem!

Köszi szépen mindenkinek!

2010. okt. 25. 18:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!