Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 kérdés (? )

Iphone 4 kérdés (? )

Figyelt kérdés
Iphone 4-es telefonom van, és a bejövő hívások háromnegyedénél megjelenik a csúszka, amivel felvehetem, néha viszont egy elfogadás és egy elutasítás gomb villan fel. Mi ebben a logika? Lehet, hogy nagyon hülye vagyok, de nem jöttem rá, hogy mi alapján dönti el, hogy mikor van csúszka, és mikor vannak gombok. Be lehet állítani valahol, hogy mindig legyen elutasítás gomb?
2011. jún. 16. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor le van zárva a kijelző akkor jelenik meg a fogadás csúszka, mikor pedig épp használod a telefont vagy csak még nem zárt le és aktív a kijelző akkor jelennek meg a gombok.
2011. jún. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na erre nem gondoltam! És nem lehet beállítani valahogy, hogy ne csak lezárt képernyőnél legyen elutasítás gomb?
2011. jún. 16. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont fordítva, lezárt kijelzőnél nem jelenik meg a gomb csak a fogadás csúszka. Beállításról nem tudok, de nekem mondjuk fel sem tűnt volna ez ha nem mondod mert általában minden hívást felveszek :D
2011. jún. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tényleg fordítv írtam. Annyira nem zavar ez a dolog, de azért jó lenne. El lehet utasítani amúgy, a power gombbal kell baszakodni, de az elég körülményes.
2011. jún. 16. 12:33
 5/5 anonim válasza:
Engem is zavart és jó hogy rákerestem.Nekem régi 4 iphonem van. A nem fogadás gombnak megfelelően úgy lehet nem elfogadni a hívást akkor, amikor csak a csúszka van, hogy felette fehéren megjelenik két szó, a baloldali az EMLÉKEZTETŐ és jobboldalon szöveges válasz asszem, ha a bal oldali emlékeztetőre böksz, foglaltra jelzi a telefonodat, szétkapcsol de neked a saját telódon beir egy jelzést hogy most keresett XY. én csak ismerős telóról próbáltam gondolom ha nincs név, nem tudom elmenti e.A szövegesnél ha azt választod is elkapcsol csak átirányit téged egy mondatra, amit sms ben elküld a hivónak, ezt te választod ki.szóval végre tudom hogy lehet nem elfogadni ha csak a csúszka van köszi
2016. szept. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!