Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha lemerül útközben a mobil...

Ha lemerül útközben a mobil telefon és nincs nálam t{ltő, de muszáj lenne a mobilom gps miatt, mi a teendő? Nyilvánosan lehet valahol töltetni?

Figyelt kérdés
Pláza, benzinkut, valami?
febr. 10. 19:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ha beülsz egy kávéra, szendvicsre, ebédre vagy bármire valamilyen vendéglátó helyre és kedvesen megkéred a személyzetet, hogy ugyan már, amíg itt vagy, legyenek szívesek rádugni a telefonodat töltőre, akkor megteszik. Vagy lehet hogy van elérhető helyen amúgy is konnektor az asztalnál és rádugod. Én legalábbis ezt tenném, ha váratlan helyen lemerülnék, feltéve ugye, hogy van nálad töltő.

Ha ez nem opció és van a közelben műszaki áruház, akkor tudsz venni powerbankot, kábelt meg amit akarsz. Az aksis dolgokat (tehát a powerbankot is) általában 40-70%-os töltöttséggel kapod meg, magyarul egy frissen vásárolttal is életet tudsz lehelni egy lemerült telefonba.

Ha kocsival vagy, akkor csak egy szivargyújtós töltő kell, vagy egy sima kábel, ha van USB csatlakozó a kocsiban.

febr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
vid magadal a töltökåbelėt,meg töltöfejet amivel otthon töltöd ,aztån nėhány bevåsárlo központban is lehet tölteni telefonodat, de egy power bank a legjobb .
febr. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én már kiszúrtam hogy némelyik pláza folyosóján a padló közelében vannak 220-as konnektorok,talán a takarítógépet/porszívót dugják oda-vajon mit szólnak ha valaki pár percre odaállna tölteni?

Vagy a pláza wcjében ha ott is van konnektor valami célra?

Némelyik plázában van külön töltőpont mindenféle usb csatlakozó fejjel.

febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!