Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha valaki egyfolytában hivogat...

Ha valaki egyfolytában hivogat Ismeretlen számmal, hogyan tudok utánanézni, hogy ki az!? ! Mindenképpen kellene, mert nagyon elegem van belőle!

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 19:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az "átirányítani egy jó kis emeltdíjas számra" jó poénnak tűnik, de az átirányításkor a hívásdíj-különbözetet az átirányító fizeti...
2009. jan. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
51%
A szolgáltató nem tud semmit tenni, se a rendőrség,Ha régi feltöltőkártyáról hívnak ami már nincs regisztrálva. Az ilyen jellegű hívások általában 99%-ban belső családi vagy rokoni, baráti kapcsolatból indul. A saját kimenő hívásaidat nézd meg és gondolkozz el.
2009. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
51%
Nekem is volt ilyen,az egyik osztálytársam szórakozott:D Úgy derült ki,hogy ők voltak,hogy másnap egyik osztálytársamnak meséltem,és ő mondta,hogy a Julcsi szórakozott pont akkor:D
2009. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
55%
Ha a hívás mobilról jön, esetleg meg kell várni, hátha küld az illető SMS-t is, amin a számkijelzést nem tudja letiltani. Akkor aztán irány a rendőrség, mert a zaklatás bűncselekmény.
2009. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Engem hajnali 3kor hívogat vmi vadbarom ismeretlen számról, ha kikapcsolom estére a telefont akkor nem ébreszt reggel... bármi ötlet azóta? :S
2013. jan. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!