Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MOTOROLA Edge 40 Neo - 256...

MOTOROLA Edge 40 Neo - 256 GB, Eclipse Black Megvennétek?

Figyelt kérdés

Van annyira jó ez a telefon,hogy erdemes legyen megvenni?

A 12 gb RAM es az 5000es akksi igen jol hangzik.


2023. okt. 6. 12:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Igen/Nem? Miert?
2023. okt. 6. 12:51
 2/12 anonim ***** válasza:
Szuper telefon jó pénzért. Vedd meg nyugodtan.
2023. okt. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Meg is venném, meg nem is.

Azért venném meg, mert remek akkumulátor található benne, valamint tényleg kecsegtető a tárhely, és a ram mennyisége.

Viszont ami engem taszít, az a Mediatek processzor, mert én nem bízom benne. Elvileg sokat fejlődtek a Dimensity procik, de ha mondjuk egy Snapi 7+Gen2-vel lenne megtámogatva, akkor komolyan elgondolkodnék a telefonon, vagy ha 8+gen1-el (végülis ugyan az a kettő majdnem). Persze az is jó lenne, ha még egy év szoftvert hozzácsapnának.

Összességében én úgy gondolom, hogy elég jó telefon lett. Én is figyelmesen követem a Motorola újdonságait, tevékenységeit, mert lehet a gyártóban valami.

2023. okt. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

megnéztem fentartásokal megveném a proceszor ami vissza tartana meg 400 euros ára .

viszont a linkelt motorolát igen.

[link]

2023. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért én bízom abban, hogy az Edge 50-es Neónál észreveszik, hogy hol a gond, és elfelejtik ezt a Mediatekes hülyeséget, és raknak bele egy felső közép snapdragont a Qualcommtól. Mert ha ezt meglépik, akkor igazán hogy versenyképes mobil lenne a középmezőnyben! Még annak ellenére is, hogy a Samsung egy évvel tovább támogatja az A sorozatot az A34, és az A54-től fölfelé. De ha a Motorolánál is megcsinálnák ezt, akkor lenne igazán szoros a verseny a samsunggal.
2023. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Amúgy a dimensity 9200plus jelenlegi tesztek alatt a top2 (antutu)

Gerkbench alatt top 3.


De ez nem az a processzor. 2020as telefonomba jobb volt, és az olcsóbb alkategória volt.

2023. okt. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

igen, azt valóban valami nagyon elsöprő dolognak hirdetik. Most jött ki a napokban a Xiaomi 13T pró, és abban az van, érdekes proci. Bár a videókban azt mondják, hogy a Snapdragon 8Gen2 erősebb, mint a 9200+, ami azért érdekes, mert a ranglistán az első helyen az Apple van, és nem a Qualcomm. Most akkor ki hazudik? A videósok (Tech2, Rentech, Tamás Zsolt), vagy a ranglista?

Mert azt elhiszem, hogy az Apple van az első helyen, azt most pipáljuk ki, de hogy melyik jobb, a Mediatek 9200+, vagy a 8Gen2, azt nem tudom.

2023. okt. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom Mo-n milyen árban van, én román vagyok, és az itteni piacon az edge 40 olcsóbb mint a Neo, úgyhogy az ár/érték arány miatt az előbbit venném. Egyforma pénzért is inkább a régebbi kellene, mert picit erősebb is hardverben.
2023. okt. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Felesleges így pörögni a pontszámokon, mivel az átlag júzer ebből használ 10%-ot a mindennapok során. Ez összességében egy jó telefon és megéri a pénzét.
2023. okt. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a velemenyeket. Valoban jo kis telefon.

Egyetlen problemam,hogy az osszes telefonszamot meg uzenetet atkoltoztetni sok sok ido :) De ez mar csak reszletkerdes.

2023. okt. 13. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!