Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 14 Pro, 14 Plus, vagy...

IPhone 14 Pro, 14 Plus, vagy iPhone 15?

Figyelt kérdés

Teljesen laikusként kérdem, melyikkel járnék legjobban?

Nem játszom telefonon, és semmi ilyesmi, legfeljebb annyi az elvárásom, hogy minél jobb képeket készítsen. Mindenképpen iPhone-t szeretnék, kérlek, ne ajánljatok mást.


2023. szept. 22. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen elvárásokra tökmindegy.
2023. szept. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Legjobb képeket a 14 pro készít a felsoroltak közül, szóval ilyen szempontból azt ajánlanám, de ha nem szükséges a három kamera, akkor a 15-öst
2023. szept. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es válaszoló, köszönöm! Kamerában melyik a jobb, a 15 vagy a 14 Pro? Feltételezem, hogy utóbbi. Kicsit szimpatikusabb is valamiért az a típus.
2023. szept. 22. 13:42
 4/9 anonim ***** válasza:
előző pro mindenben jobb mint a következő sima . kép és videjó esetén 15pró majd 14pro és 15
2023. szept. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14 Pro.
2023. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
14%
14 Pro, de egy olcsobb androidos telefon is eleg lenne es maradna is penzed.
2023. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, akkor marad a 14 Pro.

Hosszú távra tervezek, nem cserélgetem a telefonom 1-2, de még 3 évente sem, ezért választottam ezt a márkát. Samsung telefonnal már befürödtem egyszer, a Huawei-t ugyebár kicsinálták, a többi pedig szerintem nem olyan megbízható, hogy hosszú évekig kiszolgáljon. A munkámhoz (eladáshoz) kell, hogy jó képeket készítsen. Eddig is telefonnal oldottam meg, de a régi telefonom már nagyon nem bírja a kiképzést, és most már muszáj lecserélnem.

2023. szept. 22. 16:14
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

14 pro

Videózásban ver oda méginkább. Olyan optikai stabilizálás van belerittyentve, hogy besza behu


Huawei pedig mostanában tért vissza igazán az EU-ba. A társmárka, honor néven. Rendesen google és minden támogatással. Mindenképp kivárnék vele.


Samsunggal sincs gond. Szerencsétlenül jártál egyszer, de nem szabadna, hogy ez befolyásoljon, mert ugyanolyan csúcs telók. Sőt, hát android miatt igazándiból egy szabadabb, testreszabhatóbb készülék, nincsen vele annyi korlát.

2023. szept. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as Válaszoló, köszönöm szépen Neked is. Igazából elgondolkodtam én is a Honor telefonokon, ajánlották Huawei helyett, engem eddig az szolgált hűségesen, és bármennyire jó is volt, ezt a Honor-t még valahogy mégsem merem. Talán pár év múlva. A Samsung az nekem szenvedés volt sok évvel ezelőtt, tovább is adtam akkor pár hónaposan, valahogy nem az én márkám. Megpróbálom ezt az almát, úgyse volt még ilyenem, legfeljebb ha annyira nem tetszik, hogy képtelen lennék vele bármit is kezdeni, akkor majd eladom, de az már most bíztató, hogy sok helyen dícsérik a kameráját. :)
2023. szept. 23. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!