Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék szerezni egy...

Hogyan tudnék szerezni egy leselejtezett nyilvános telefonfülkét?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy kreatív ötletem, amelyhez szeretnék egy selejtezett telefonfülkét szerezni.


Utánanéztem, tudom, hogy volt már ilyen kérdés kitéve, de az nem most volt, és nem lett megoldása sem.


Ahogy keresgéltem elméletileg létezik egy telephely, ahol ilyen fülkék állnak, de mivel legenda, így nincs hivatalosan megerősítve.


Aki tud, kérem segítsen nekem! 🙏



2023. aug. 10. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

A telefonszolgáltatóknál érdeklődj, hogy kik voltak a közelmúltban felelősek az ilyen fülkék telepítéséért és karbantartásáért, majd vedd fel a kapcsolatot a megadott karbantartócsoporttal.


Valószínűleg már újrahasznosították a leszerelt bódék többségét, de azért a megkímélt darabokból el szoktak tenni néhányat.

2023. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Írj a telekomnak egy emailt, hátha adnak egyet.
2023. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
Adj fel hirdetést.
2023. aug. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!