Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gigaset E290, kimenő hívás...

Sigismundus kérdése:

Gigaset E290, kimenő hívás van, de hívni nem lehet. Vajon miért ?

Figyelt kérdés

Most vettem egy Gigaset E290 es hordozható készüléket. Egy másik szolgáltató hálózatán használnánk. A bázisállomást sikerült csatlakoztatni a telefonelosztóba, áram is van, elemek is töltődnek, eddig rendben is van, de valamiért a készülék regisztrációja sikertelen. Először azt kérdezi meg, hogy regisztrálok e valami Fritzbox-on. Ha ezt elutasítom, azonnal indul a Kézibeszélő regisztrációja, de nem kéri a kézikönyv szerinti PIN kódot. Csak egy idő után kiírja hogy Regisztráció sikertelen.


A vezetékes telefonszámot (amire a Gigasetet és bázisállomást csatlakoztattam) ha mobilról felhívom, nem csörög, semmi nem jelenik meg a Gigaset készüléken. De ha a Gigasetről tárcsázom ezt a mobil, akkor van kimenő hívás.


Kösz a válaszokat előre is.



#Gigaset #hívásprobléma #hordozható otthoni telefon
2023. júl. 28. 07:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves Zsigmond, furén hangzik hogy sikertelen regisztráció mellett tudsz hívni vele.

Én azt javaslom, hogy vidd vissza, cseréltesd ki.

2023. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is ez a problémám, viszint én regisztráltam. Közben a töltőállomáson hagytam, szerintem emiatt tudtam, mert különben nekem is sikertelent írt ki. Viszont hiába van kimenő vagy bejövő hívásom, a készülék nem jelzi, miközben a setoboon látni, hogy bejövőhívás van.

Kérdező neked megoldódott?

febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!