Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom elutasítani a...

Miért nem tudom elutasítani a bejövő hívást?

Figyelt kérdés
Egy sima kb 5000 ft-os Gigaset hordozható telefon van a munkahelyemen. Mikor érkezik egy bejövő hívás nem tudom kinyomni, nem tudom elutasítani csak csörög tovább míg fel nem veszem vagy az illető le nem teszi. Ez miért van?

2022. okt. 14. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

Vár csak.

Az a baj, hogy nem úgy működik, mint ahogy te elképzelted?

És ez miért van?

Így működik rendesen. A vezetékes telefonvonalon mások a szabályok. Ha kihúzod a telefonzsinórt, a hívó szempontjából ugyanúgy nem változik semmi, ugyanúgy csöngést fog hallani. Bontani csak a hívó tud, ha még nincs beszédkapcsolat.

Valószínűnek tartom, bejövő hívás esetén a kijelzőn felajánlja a készülék a néma vagy csendes lehetőséget, és az aktuális bejövő hívás erejéig lenémítja a jelzést.

2022. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Az a baj, hogy nem úgy működik, mint ahogy te elképzelted?"

Az.

Azt képzelte, hogy az akkor már mobiltelefon.

De nem az. Vezetékes marad attól még, hogy a vége már vezeték nélküli.

Kérdező ez így működik.

De ha esetleg megadod a pontos típust, akkor letöltöm és elolvasom helyetted a használati útmutatút és adok egy rövid összefoglalót belőle.

2022. okt. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

miért nem tudod?


csöng, zöld gomb megnyom, piros gomb megnyom, és kész.

2022. okt. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van valami telefonközpont féleség a munkahelyeden, amely nem kompatibilis teljesen a nálad lévő Gigaset telefonnal, így nem kezeli a híváselutasítást.
2022. okt. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!