Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonnal felvett 200mb-nál...

Telefonnal felvett 200mb-nál nagyobb felvételt hogyan tudom pendriv-ra átmásolni?Köszönöm,egy hozzá nem értő!!!!

Figyelt kérdés
2023. júl. 19. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy, mintha 200 MB-nál kisebb lenne:

Több opciód is van:

- Feltöltöd valahova(google drive, youtube, ftp, akármi), aztán egy számítógépre letöltöd és onnan felmásolod a pendrive-ra.


- Ha nem akarsz közbeiktatni egy számítógépet, akkor vehetsz egy OTG adaptert ( [link] azzal be tudod szúrni a pendrive-t a telefonodba.

2023. júl. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ha a telefonba tudsz SD-kártyát tenni, arra is átrakhatod.

Utána több lehetőség van, nekem például van olyan kis adapterem, ami pendrive-hoz hasonlít, a végébe bedugható a kártya.


Helyes ragozás: pendrive-hoz. Kötöjeles, mert az idegen szó végén az e betű nem kiejtett, ilyenkor kötőjellel kell írni.

2023. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Át kell tenni számítógépről telefonról és onnan mehet a pendrive-ra
2023. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Mármint számítógépre a telefonról, ezt magam is írtam volna, csak nem tudom, mennyire releváns, a kérdező szempontjából.
2023. júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!