Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek régebb óta (akár 1...

Akinek régebb óta (akár 1 évnél is több) érintős telefonja van, válaszolna?

Figyelt kérdés

Érintős telefont szeretnék venni 2 éves szerződéssel, úgyhogy szeretném, ha addig legalább kitartana a telefon. Itt is olvastam már többször, hogy cserélni kellett a kijelzőjét ezeknek a telefonoknak. Úgy néz ki Nokia 5230-ast veszek, de ha valakinek van jobb ötlete, szívesen várom.

Szóval mennyire bírják ezek a telefonok a strapát?


2010. okt. 13. 23:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nekem 4 éve van iphonom ... Jegbe volt mär fagyva leptem mär rä vizbe esett kimostam ... satöbbi Eze gy tank nem telefon nem lehet tönkre tenni es ennel jobb erintö kepernyö nincs... IPHONEt vegyel...
2010. okt. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia! Elhiszem, hogy jó az Iphone, de nekem sajnos arra nincs pénzem. De azért köszi, hogy leírtad.
2010. okt. 14. 00:07
 3/12 anonim válasza:
Nekem LG van, és cserélni kellett a kijelzőt! A húgomnak Samsung-ja van, és a pasijának is!Mindkettőjüknek tönkrement az érintőkijelző, cserélni kellett nekik is! Természetesen mindegyikünknek még garanciális volt, tehát pénzükbe nem került! Azóta jó nekem!
2010. okt. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 bp1985 ***** válasza:
htc hd2. Látom, a jeges Iphone-s, írástudatlan ide is elért a kamu dumával. Jégből nem lehet kiszedni. Pár kérdéssel odébb a haverjáé esett jégbe, most hirtelen az övé. Érdekes. Samsung s5230-at messziről kerüld. Nekem volt pár érintősöm, de egyikkel sem volt bajom szerencsére. hd2, hermes 100, IPhone 3gs. Nokia 5230 az jó, asszonyét is arra cseréltük, miután belerakták a fél éves s5230-ába a 4. kijelzőt.
2010. okt. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nokia 5230 jó, strapabíró, bírni fogja... szerintem azt válaszd.
2010. okt. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem samsung omnia1 van sztem jó, eddig nem volt baj vele...
2010. okt. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
00:22: Bocsi, de szerintem ha fel ev alatt 4x kellett kijelzot cserelni, akkor az nem a telefon hibaja, hanem a parode.. Az en samsung s5230-asom lassan masfel eves lesz es semmi baj a kijelzojevel. Van rajta par kisebb karcolas, de ennyi. Semmi problemam nincs a telefonnal..
2010. okt. 14. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ! Abban az árkategóriában, ami nekem még jó lenne van a nokia 5230, lg pop, lg gs290, samsung s5230, samsung monte. Úgyhogy ezek közül kellene választanom. Eleve az omnia kilőve.

Meddig cserélik ki ingyenesen a kijelzőt?

2010. okt. 14. 09:13
 9/12 bp1985 ***** válasza:
Akkor a samsungba miért mondta a csaj, hogy adjuk el, mert egy megbízhatatlan játéktelefon? Az, hogy a tied még jó, szerencséd van.
2010. okt. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Kijelzőt semeddig nem cserélik ingyen.
2010. okt. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!