Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell kikapcsolni a...

Hogyan kell kikapcsolni a kamerahangot Nokia C5-ös telefonon?

Figyelt kérdés
Teljesen ki vagyok rajta akadva, mert rohadt hangos, és eddig is nokia telefonjaim voltak és mindig le tudtam róla szedni... Ezen meg egyszerűen nem találom...néma üzemmódban is ad ki hangot, és a kamerabeállításoknál az exponálás hangjánál se lehet kikapcsolni, csak választani 4 katasztrófális hang közül... Nem hiszem el, hogy a 2006-os tégla mobilomon le tudtam venni a hangot ezen az újon meg nem... Tud valaki segíteni?
2010. okt. 13. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
2010. okt. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát köszi az oldalt, de nagyon nem értem mit kellene csinálni... Próbálok itt kínlódni, de nem találok semmit aminek így kellene kinéznie...
2010. okt. 13. 15:37
 3/4 anonim válasza:
Jó oldalt adott beállítások>személyes>üzemmódok>általános[vagy amelyiket használod]> figyelmeztető hangok ki. A file amit ajánl pedig nem jó.. még szignózva se... Ezzel a beállítással annyi a baj, hogy semmiér nem fog jelezni hanggal.
2011. okt. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Nekem Nokia c5-03-mom van, nálam az van beállítva, hogy "figyelmeztető hangok ki" és még így is van hangja... Neked sikerült kikapcsolni?

köszi,

üdv

2013. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!