Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen negatívumai vannak az...

Milyen negatívumai vannak az iphone-oknak?

Figyelt kérdés
Sokan azt írják, hogy nem olyan nagy szám a telefon mint amilyennek sokan beállítják.
2023. jún. 1. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem tapasztaltam ilyeneket
2023. jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

"Sokan azt írják, hogy nem olyan nagy szám"

Tőlük kérdezd.

2023. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
2-essel érték egyet
2023. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
10%

Én azt használom, nincs nagyon, max annyi, hogy ha váltasz másra, akkor mindent le kell cserélni, mert mindenből sajátja van (pl töltő, vezetékes füles)

És ha nem bluetooth-os a fülesed, akkor nem tudod közben tölteni, de olyanja kb senkinek nincs már, szóval nem nagy hátrány.

Nekem sokkal jobban bevált, mint a többi.

Valszeg azért mondják, mert nekik nem telik rá és ezért az apple-ösök nyilván sznobok és béna a telefonjuk, csak irigykednek szerintem

2023. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Kevés modell van így nemigazan tudsz valasztani. Az olcsóbb modellek kvázi "csorósnak" látszanak a csúcsmodelljeikhez képest. Pofátlanul drága kiegészítők vannak, pl 8 ezer forintos mikroszálas törlőkendő. Kevés felhőtárhely jár a fiokodhoz, egy biztonsági mentésre se elég. Nincs alternatív forrasból való alkalmazástelepítés. Nincs visszafelé vezetéknélküli töltés. Nincs asztali felület külső kijelzőn. Nincs szupergyors töltés. Nincs stylus támogatás. Nincs battery bypass charging. Nincs sokhelyen kihelyezett hivatalos üzlet és szervíz. Drága szervízköltség. Nincs bővíthető tárhely, 3,5mm jack. Nem támogat sok külső harmadik fél által gyártott kiegeszítőt. Kevésbé tudod testreszabni a mobilt. Pár modellben rémisztően kevés az alap tárhely. Nincs 60 Hz-nél magasabb kepfrissítésű kijelző, Always On Display a legtöbb modellen. A legtöb eszközükön az univerzális USB C csati van, de a telóik meg mindig a Lightning portot használják. Sokmindenért fizetni kell ami az androidnál ingyenes.
2023. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Ugyan olyan telefon mint bármelyik másik felsőkategóriás készülék és kb. ugyan azt tudja + kapsz pár extra Apple alkalmazást. Én akkor ajánlom a márkát ha már van tőlük más cuccod is. Mondjuk egy laptop vagy egy Mac. Ezek így együtt egy nagyon jó ökoszisztémát alkotnak. Amennyiben nincsenek márkán belüli más cuccaid, számos funkciótól elesel. Nagyobb negatívumnak csak a filekezelést tudom említeni, de azzal tényleg nagyon sokat szívtam. Ja meg aránytalanul drágák a kiegészítők. A telefonok egyébként nem drágák a többi hasonlóhoz képest, így tényleg nem értem hogy mi kerül mondjuk egy tokban annyiba. Vagyis már 2 éve hogy Samsungra váltottam, azóta nem tudom hogy hogyan alakultak az árak mert nyilván nem nézegetem, de biztos nem lettek olcsóbbak, inkább csak drágábbak. Mondjuk azt tegyük hozzá hogy a Samsung kiegészítők is túlárazottak. 25 ezer egy Z fold tokért? Hagyjuk már.
2023. jún. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Milyen negatívumai vannak? Én nem találok benne semmilyen olyan dolgot, ami negatív lenne benne.
2023. jún. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
2023. jún. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 NTBS ***** válasza:
18%
Drága.
2023. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
nagyobb a füstje mint a lángja...
2023. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!