Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Healthnak a lépésszáml...

Samsung Healthnak a lépésszámlálója mennyire pontos?

Figyelt kérdés

2023. máj. 22. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés... remélem, pontos, mert azt használom én is.
2023. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1-es,te biztos tapasztaltabb vagy ebben mint én,neked se számolja a lépéseidet minden lépés után? Nekem úgy csinálja,hogy lépek párat és nem adja hozzá minden lépés után hanem lépek 10-et mondjuk és akkor hozzáadja.

A kalóriákat számolom már régóta és beállítottam a súlyomat meg a magasságomat és egyébként kalóriában nem nagyon lőtt mellé,egész pontos számot adott

2023. máj. 22. 18:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az számolja, hanem a telefon érzékelője. Az app csak megjeleníti az adatokat.
2023. máj. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy számolsz milyen kalóriákat?
2023. máj. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annó a buszrezgést is lépésnek vette. :D (Mondjuk ez inkább a busztárszaságra szégyen, nem rá)

De ahogy észrevettem, kézben tartva nem számol, ha úgy sétálsz vele.

2023. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem Samsung watch van azon ez az alkalmazás alapból rajta van és jól számolja lépeseket.
2023. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5-ös,valóban kézben nem számolja csak ha a zsebemben van a telefon.

Viszont lehet hülye kérdés,de ha a jobb zsebemben van a telefon akkor nem lehet,hogy csak a jobb lábamnak a lépéseit számolja?

2023. máj. 22. 20:52
 8/8 A kérdező kommentje:
4-es,edzéshez kell kalóriát számolnom,ha tömegelés ha diéta a cél ugye annak megfelelően beállítani a kalóriákat és a Samsung Healtben beállítottam az adataim és arra írtam,hogy egy korrekt értéket számolt a mostani súlyomnak megfelelőt egy pici deficittel
2023. máj. 22. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!