Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A40-es telefonom nem...

Samsung A40-es telefonom nem támogatja a lépésszámlálást okosórával?

Figyelt kérdés

Vettem egy Huawei Watch Fit okosórát, amit sikerült párosítanom a telefonommal, de a lépésszámláló nem működik, és ha rámegyek a lépésekre, azt írja ki felugróban, hogy "Ez a telefonkészülék nem támogatja a lépesszámlálást".

Valamit rosszul csinálok, vagy így jártam?

Ha egy sima alkalmazást letöltök, és a kezemben/zsebemben sétafikálok a telefonnal, akkor tudja számlálni a lépéseket, csak a telefon ugye nem mindig van nálam, ezért vettem részben az órát is...



2021. dec. 21. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen app?
2021. dec. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Huawei Health (röviden Egészség néven fut a program ikonja).
2021. dec. 21. 22:08
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem értem ezt a telefont, ma reggel, amikor bekapcsoltam a Bluetooth-t és újra kapcsolódtam az órához, rámegyek a lépésekre, megint írja ki, hogy nem támogatja bla bla, majd egyszer csak felugrik nulláról, hogy 932-t léptem.

Az a vonathoz vezető utamnak kb. a 3/4-e. És az úton nem kapcsolódott a két eszköz, csak a vonaton kezdtem el vele babrálni. Hogy lehet, hogy mégis számolta út közben a lépéseket?? :)

2021. dec. 22. 06:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kapcsolódnak, attól még magában számolja. A blablás szöveg nem tudom, miért van. A 932 biztos, hogy az óráról származik?
2021. dec. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Alex Fly ***** válasza:
Akkor hogy egyértelmű legyen: az órád számolja a lépéseidet, de ezt a telefonodon csak akkor fogod látni, ha szinkronizálod. Ha nem kapcsolódik a telefonhoz, akkor értelemszerűen nem fogja átküldeni a lépésszámláló adatait...
2021. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja, én az "a vonaton kezdtem el vele babrálni" infóból úgy gondoltam, hogy értelemszerűen kapcsolódtak egymáshoz.

De Alex Fly megoldotta! :D

Bluetooth nélkül ne várj csodát a telefontól, ha az óra méri, akkor az órán van. Ha van nálad óra is és telefon is, bluetooth nélkül nem sokat ér az óra. Akkor hiába van ott a telefon, nem jelez értesítéseket az óra, nem küld neki adatokat, stb...

2021. dec. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Bluetooth be volt kapcsolva. A két készülék kapcsolódott egymáshoz. Egész végig. A telefon szerint is, illetve az óra is jelezte a kék kis ikon jellel, hogy csatlakozik. És a sikeres kapcsolódás ellenére csinálta ezt. Ma szintén ezt csinálta, kb. 5 perc kellett ahhoz, hogy a sikeres kapcsolódás UTÁN mérni kezdjen a pulzusomon kívül bármit is. A pulzust pl. kapcsolódás után egyből mutatja a telefonom is. Csak a lépésszámláló van fázis késésben minden kapcsolódás után... Először azt írja, nem támogatja a lépésszámlálást, majd olyan 5 perc után hirtelen támogatja, és mutatja hogy 300 akárhány lépést megtettem már.

Egyébként köszönöm a hozzaszolasokat. Párom telefonjaval egyből működik, valamiért az én telefonommal ilyen lassan tér magához ez a funkció..

2021. dec. 23. 21:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Töröld az alkalmazást, és töltsd le írja. Vagy előbb ürítsd ki a gyorsítótárat, és nézd meg újra. Ha újratelepíted, előtte mentsd el a beállításokat.
2021. dec. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alex Fly ***** válasza:
@7: kapcsolódáskor nekem is először nekiáll szinkronizálni az offline gyűjtött adatokat, ami eltart egy ideig. Addig nem fogja realtime frissíteni...
2021. dec. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!