Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány százalékig mondható...

Hány százalékig mondható jónak egy Iphone akksija?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 30. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az Apple 80%-nál ajánlja a cserét. Igazából akkor cseréld, ha már nagyon sokszor kell tölteni, melegeszik, lassan tölt, vagy kikapcsolgat.

Nekem 81%-os, 1300 töltés van benne, mégis hozza a napi 6 óra képernyőidőt.

2023. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt honnan tudom meg, hogy mennyi töltés van benne? Neked mióta van meg a telód és mennyi idönkènt töltöd?
2023. ápr. 30. 23:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyolcvan százaléknál már szerintem kuka. Nekem kb. ott tart most az aksim, és maximum 3 órát bír ki töltés nélkül.
2023. ápr. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2-es

Battery Cycle-t kell hozzáadnod, és így a beállításokban ki lehet olvasni, hogy hányszor lett teljesen feltöltve, egészen pontosan az enyémben 1330 ciklus van. Nekem egy éve van meg a telefon, de az akksi még a gyári benne, 5 éves (XS MAX). Napi 1x töltöm, de nem ritka a 2 is, mert sokszor ilyen 40-60% körül is töltöm este, hogy másnap feltöltött telefonnal induljak a napnak. 15W-os gyorstöltőt használok.

2023. ápr. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3-as mennyi idős a telefonod és melyik tipus?

100 %-ról mennyi idő alatt kezd csökkenni?


Én most vettem egy 13-as telöt és ezekre az adatokra vagyok kiváncsi. Előtte Samsungom volt, és mivel nem nagyon volt az sem használva intenzíven a 4 napot bőven birta.

Iphone-ra azért váltottam nert most volt rá lehetőségem.

2023. máj. 1. 00:07
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
85%
2023. máj. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!