Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyhogy sok mostani okostelef...

Hogyhogy sok mostani okostelefonban nincs Jack csatlakozó?

Figyelt kérdés
Én vezetékes fülest is használok,szóval nem értem hogy sok mostani okostelefonban miért nincs Jack
2023. márc. 9. 15:46
1 2 3
 21/22 Hintalow ***** válasza:
Hát gondolom egyre kevèsbè van rá igèny. Èn is áldom a lehetősèget gyűlöltem a vezetèkes fülhalgatót, mindegy hogy 1000ft-os gagyi vag 15000-es sennheiserem volt nagyonmax fèlèvet bìrt ki mindegyik, megtörtek folyton a tövüknèl, ès elnèmult valamelyik felük.
2023. márc. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"Ezért használom az Apple Musicot, abból is a master csomagot, mert a Spotify hangminősége, hát, olyan amilyen..."


De akkor meg mire fel az egész? Miért annak a márkának a megoldását használod, amelyik a legelőször hagyta el a jacket? Ha lightning csatlakozóba dugsz bele bármit, az már mindjárt gyengébb minőségű lesz a jackhez képest amúgy is.


A Spotifyt pedig nem azért emeltem ki, mert rossz a hangminősége. Ezerből egy nagy zenetudor sem tudná következetesen megmondani egy kettős vakteszten, hogy mikor hall valamit mondjuk Tidal-ról vagy Spotiról. Ha valóban észrevehetően rontana a minőségen a tömörítés, akkor nem használnánk a széles tömegek már évtizedek óta a legnagyobb megelégedésükre.

2023. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!