Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az elvárásod egy telefonnál?

Mi az elvárásod egy telefonnál?

Figyelt kérdés

2023. jan. 16. 10:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
49%
Osztott képernyős multitasking, ujjlenyomat olvasó, viszonylag jó kamera, 128+GB tárhely, bővíthetőség, eSIM + fizikai Dual, akadásmentes rendszer, pendrive és külső meghajtók teljes körű kezelése, NFC, stb.
2023. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
49%
#10 Azzal még kiegyezek, bár nem tudom, mennyire pontos, mert azért a bekapcsológomb eléggé vékony.
2023. jan. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
49%
#12 Ilyenem van, és 10-ből 10-szer működik. Kényelmes is, mert úgyis úgy veszed elő a telefont hogy a hüvelykujjad a bekapcsoló gombnál van, így a feloldás sem tart semmiből. A képernyő alatti meg úgy működött nekem még Samsung A70-en hogy volt hogy másodjára, harmadjára olvasta be.
2023. jan. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
59%
2 hét akku üzemidő, ledes lámpa, vaku, 3-5mp fotó, apró méret ( kb 5X10x1cm )és persze gombok.
2023. jan. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
66%

- Kevés alkalmazást használok (youtube, face, messenger, böngésző stb, szóval semmi nagy igényű) azokat meg a rendszert futtassa akadás, fagyás nélkül. Játszani nem szoktam telefonon, hidegen hagy azt mennyire bírja.

- bírja akkuval reggeltől estig

- csináljon olyan fotókat amin felismerhetőek a tárgyak pár méterről (ha ennél komolyabb fotót akarok csinálni, arra van fényképezőm)

- legyenek google alkalmazások (javítsatok ki ha tévedek, de most talán ez a huaweiinél nem működik... Nem vagyok benne biztos, sose volt huaweiim, ha hülyeséget írtam akkor bocsi)

- bírja 3-4 évig a fentieket


Ami még nekem fontos lenne, de már lemondtam róla mert szinte lehetetlen ilyet találni manapság:

- értesítési led

- jack dugó

(Biztos létezik olyan készülék ami tudja ezeket, de nem sok, ezért írtam hogy "szinte")

2023. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
49%

Amikhez mindenképp ragaszkodom:


• Snapdragon processzor

• 1080p kijelző

• minden szempontból jó kamera

• bővíthető tárhely

• hosszú üzemidő


Kijelzőből is a legjobb ha legalább 120 Hz-es és Oled, de azért kicsit rugalmasabb vagyok, illetve a Jack-csatlakozó megléte és a vízállóság nem feltétel, de mindenképp nagyon előnyösek!

Például a jelenlegi piacon számomra a Galaxy A52s az abszolút tökéletes telefon, mindenképp ilyet fogok venni!

2023. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 NTBS ***** válasza:
78%
Tudják vele telefonálni.
2023. jan. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%
#16 Nem rossz az A52s, egész jó paraméterei vannak, bár az ára már kicsit húzós, meg ha jól látom a kijelző alatt van az ujjlenyomat olvasó.
2023. jan. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#18, húzós... attól függ, kinek, amúgy ár-érték arányban egész jó, az ujjlenyomat olvasó meg nekem tökmindegy, úgy se azt fogom használni feloldáshoz!
2023. jan. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
48%
Miért lett majdnem mindenki lepontozva? :D
2023. jan. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!