Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Széttört kijelzővel kapcsolódh...

Djballa kérdése:

Széttört kijelzővel kapcsolódhatok pc-re?

Figyelt kérdés
Van egy samsung s8+-om. Széttört a kijelzője de szeretném lementeni róla az adatokat. van valami megoldás arra, hogy rádugom a pc-re és felismeri? mert eddig semmi reakció. annyit tud a telefon, hogy világít. abból tudom, hogy veszi a kapcsolatot. Másik telómon ugyan ez az eljárás akkor ismeri fel a gép ha rámegyek arra hogy adatok másolása pc-re vagy valami ilyesmi.

2023. jan. 3. 21:53
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

nem vagyok egy nagy technikus ezért az ötletet jónak látom csak leírom az én szavaimmal :D

szóval veszek egy olyan hub-ot amin van 2 usb és egy C bemenet. aztán a 2 usb-be teszek egeret meg bill.-t.a töltőportot nem értem hogy milyen töltőt dugjak hova. egy c kábellel (aminek mind a 2 vége c azt csatlakoztassam a telóhoz a másikat a hub-ba? a végén a hdmi kábeles megoldást már vágom. a középső 2 dolgot nem értem sajnos. bocsi de nem vagyok nagy technikus :)

2023. jan. 3. 23:28
 12/23 anonim ***** válasza:
Vagy feltöltöd előre és hagyod a fenébe a töltőkábellel bénázást.
2023. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
2023. jan. 3. 23:32
 14/23 A kérdező kommentje:
mondjuk ez jó?
2023. jan. 3. 23:32
 15/23 anonim ***** válasza:
Igen... Látszik, hogy rajta van minden, nem?
2023. jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedvességed.
2023. jan. 3. 23:41
 17/23 anonim ***** válasza:

Vagy rávarázsolod a Vysort és akkor tudod PC-ről irányítani.


Pl.:

[link]

2023. jan. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

öm...arra azért ne vegyél mérget, hogy a telefon a porton keresztül tud képet is kivetíteni.

Nem jellemző funkció.

Bár mivel USB 3.1 csatlakozó van rajta, ami papíron képes rá, lehet, hogy beletették ezt.

2023. jan. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
De tud mert a Galaxy S8 óta van dex minden s szériás mobilban (kivéve a lite modelleket)
2023. jan. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

de az magától nem fog elindulni, azt be kell kapcsolni. és még azt is ki kell választani, amihez csatlakozni szeretnél. széttört kijelzővel ez pedig nem lesz egyszerű művelet.

esetleg ha be volt állítva a bixby, azzal meg lehet próbálni bekapcsoltatni.

2023. jan. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!