Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell behelyezni a sim...

Hogyan kell behelyezni a sim kártyámat a Nokia 7210 supernovába?

Figyelt kérdés
Próbáltam a leírás szerint, de nem megy! van egy apró pöcök, ami nem engedi becsúsztatni? most mit csináljak?:S
2008. dec. 24. 15:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy képtelenül hangzik, de olyan, mintha túl széles lenne a sim kártyám a telefon kártyatartójához. egyszerűen nem akar becsúszni. e becsúsztatási hely elején, bal oldalon van egy kis (kb 2mm) kallantyúszerű pöcök, és attól nem megy be. ha ez a pöcök nem volna, seimán becsúszna. nem értem. azaz érzésem, hogy az én sim kártyám (3 éves t-mobile kártya) talán nem kompatibilis ezekhez a telefonokhoz! tapasztalt már valaki ilyet? segítsetek, most kaptam atelefont, és szeretném használni:(
2008. dec. 24. 16:33
 2/4 anonim válasza:
Hülyeség, aszem azalá a két pöcök alá kell behelyezni!
2008. dec. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már megcsináltam, de jó hülyén oldotta meg a gyártó, nem hittem volna h egy ilyen egyszerű vmit, mint egy sim berakást így túl lehet bonyolítani egy telefonnál, mint ennél..

na mindegy.

Boldog Karácsonyt.

2008. dec. 25. 00:10
 4/4 anonim válasza:

lol 2 évvel kesobb irok no de 100...

am jah nekem is olyan telom wan most es hát igen eloszor kikell venni a batrit belle s oszt betenni a sim kártyat...

xDD :PP

2011. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!