Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alinek ilyen 6,5 colos, és...

Alinek ilyen 6,5 colos, és attól nagyobb mobilja van, az hogy tudja normálisan magával hordani?

Figyelt kérdés
Nekem a 6,1 colos telefonom szétnyomja a zsebem, és még a normálisabb, márkás farmerjeim is kitrottyosodnak tőle, ha sokáig van zsebben, és pár hét alatt teljesen kifoszlik az anyag is sokszor, amelyik zsebbe hordom. Hogy lehet egy ekkora telefont kényelmesen hordani a hétköznapokban? Állandóan kézben kell lennie? Vagy kükön táskát vesznek? Egyszerűen nem bírom felfogni, ha nekem a kicsinek számító telefon is zavaró, akkor sokan hogy tudnak 6,7 környéki kijelzőkkel ellenni.

2022. okt. 30. 11:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként táskámba vagy kabátom zsebébe hordon a 6,5 colos telefonom esetleg a téli pulloverem zsebében .
2022. okt. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

"Kisgyerekek meg láthatóan a kisebb teló is nagy. :D Dobd el a cicanadrágjaidat és öltözz úgy mint egy férfi és nem lesz ilyen gondod."


Sztem a jövedelmedből ki sem telne az én ruhatáram, 50 ezer alatt nincs is farmerem, és csak márkaüzletből veszem, nem a piacról. Most nagyot akartál mondani, nem sikerült, nem lettél több. 🤡

2022. okt. 30. 18:15
 13/17 anonim ***** válasza:

Pont fordítva! Te akarsz nagyot mondani azzal, hogy márka, márka, drága, drága, aztán pont az kérdésben sírtad el, hogy nem ér semmit a drága márka: nem fér bele a telefonod és még el is foszlik az anyaga. Akkor most ki is húzta fel a bohócgúnyát?

Többen is leírtuk, hogy vegyél normális nadrágot amibe elfér a cucc és jó az anyaga.

Az meg külön cringe - vagy hogy mondják a magadfajták - hogy egy férfi a ruhatárával flexel.

Kaptál válaszokat. Az ablak jobb felső sarkában lévő a piros X-re kattintással jelezd, hogy elfogadtad a tanácsainkat.

2022. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%
Kihívtam a tűzoltókat... valaki nagyon ég.
2022. okt. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

"Ez amúgy szomorú. Jól benyaltad a márkák propagandáját. Tapasztalatból mondom, hogy ugyan azt kapod(néha rosszabbat) 15K-ért és 35K-ért. Lehet ki tudnám fizetni a 30K-t, de nem fogom támogatni ezeket a bunkó cégeket. Egyedül, az Adidasban nem csalódtam még."


Ezért nem akartam márkàt írni az elején, csak a válaszolók kényszerítették ki, hogy írjam.


Erre a válaszra részletekbemenően nem is akarok reagálni, mert semmi köze a kérdéshez, jelentettem is a választ, és minden tobàbbi ezzel kapcsolatos habzószájú fröcsögésnek semmi köze a kérdéshez. Maradjunk annyiban, egyetlen pontodra reagálva, hogy az Adidas nem is gyárt farmert. Erről ennyit. 🤡

2022. okt. 30. 19:03
 16/17 anonim ***** válasza:
a laptop nagyobb, mégis kényelmesen lehet hozni-vinni.
2022. okt. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
57%

#15 Teljesen mindegy, milyen márka van beleírva, és hogy mennyiért vetted, ha közben egy kalap sz@rt sem ér, mert foszlik és kicsi a zsebe.


NE márka alapján válassz, hanem a kényelem legyen az első szempont.

Mint említettem, nekem a kínai farmerben jobban elfér a telefon.

Sőt! A 800 Ft-os kínai tornacsuka tovább bírta a lábamon, mint a 35.000-es Converse (sportszer- és márkaboltban vásárolt).


Én is csak alátámasztani tudom az előttem szólókat, hogyha márkáról van szó, akkor Adidas, egyedül az bírta tovább annyival, amennyivel többe került.


Nem rosszból mondjuk neked, de próbálj meg más (akár olcsóbb) márkájú ruhákat nézni, amik kényelmesek. Hidd el, hogy senki sem fogja nézni, hogy milyen márkajelzés van a nadrágodba írva!

Amkor felpróbálod, tedd a zsebébe a telefont, hogy láthasd, kényelmesen elfér-e benne.


Sajnos mást nem tudunk mondani, nekem sosem volt ilyen gondom, pedig nemcsak márkás cuccokat hordok.

2022. okt. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!