Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alinek ilyen 6,5 colos, és...

Alinek ilyen 6,5 colos, és attól nagyobb mobilja van, az hogy tudja normálisan magával hordani?

Figyelt kérdés
Nekem a 6,1 colos telefonom szétnyomja a zsebem, és még a normálisabb, márkás farmerjeim is kitrottyosodnak tőle, ha sokáig van zsebben, és pár hét alatt teljesen kifoszlik az anyag is sokszor, amelyik zsebbe hordom. Hogy lehet egy ekkora telefont kényelmesen hordani a hétköznapokban? Állandóan kézben kell lennie? Vagy kükön táskát vesznek? Egyszerűen nem bírom felfogni, ha nekem a kicsinek számító telefon is zavaró, akkor sokan hogy tudnak 6,7 környéki kijelzőkkel ellenni.

2022. okt. 30. 11:39
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Akinek*
2022. okt. 30. 11:40
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Hasonló méretű zsebbel rendelkező bő szabású gatyát vesznek, és nem testre feszülő köcsög szabásút
2022. okt. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Bőr övtok, fekvő.
2022. okt. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Ha a telefontól pár hét alatt kifoszlik a nadrágod, akkor az valami ipari hulladék, söpredék szemét, akármennyit is fizetsz érte.
2022. okt. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

Alinek ilyen 6,5 colos, és attól nagyobb mobilja van, az hogy tudja normálisan magával hordani?


Zsebben?🙄 Ha normális nadrágot vennél, nem ezeket a túlárazott kínai hulladékokat, ilyen kis köcsög zsebbel, akkor elférne és nem is menne tönkre a nadrág. Az én 6,5 colos telefonom kényelmesen elfér minden nadrágom zsebében. Nem bántásból, de hogy lehet ilyen életképtelen kérdést feltenni?

2022. okt. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Most megnéztem, nekem 6.67". Még a szűk farmerzsebbe is simán be tudom tenni, úgyhogy nincs vele semmi problémám. Annyi hogy a farmer szépen kikopik a telefon körvonalában :)
2022. okt. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"Annyi hogy a farmer szépen kikopik a telefon körvonalában"


Na, ezek szerint nem csak nekem probléma ez.


"Ha normális nadrágot vennél, nem ezeket a túlárazott kínai hulladékokat, ilyen kis köcsög zsebbel, akkor elférne és nem is menne tönkre a nadrág."


El akartam kerülni a márka megnevezést, mert nem akartam h vagánykodásnak tűnjön, de már nem azért, 50 ezer forintos Levis, Gstar Raw és társai nadrágjaim vannak. Tényleg nem vagánykodásból, nem tudom, te vettél-e valaha ilyeneket, ezek tényleg nem kínaik, és nem csak az nevet fizeted meg, mert leszámítva, hogy a telefon tönkrevágja a zsebrészénél mindet, amúgy örök élet, mert sehol máshol nem kopik, se a térde, se sehol.


"és nem testre feszülő köcsög szabásút"


Slim fitet veszek, nem csőnadrágokat. A Levisnek a slim fitjei ráadásul normál basic szabásúak.


Azért azt ugye érzitek, hogy nem egy telefonhoz kellene igazítania az embernek az öltözködését normál esetben?

2022. okt. 30. 13:53
 8/17 anonim ***** válasza:
6,76" + tok. Simán elfér a zsebemben, bármelyik nadrágomat is hordom.
2022. okt. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

Férfi embereknek elég nagy nadrágjuk van hogy elférjen benne egy ekkora telefon.

Kisgyerekek meg láthatóan a kisebb teló is nagy. :D Dobd el a cicanadrágjaidat és öltözz úgy mint egy férfi és nem lesz ilyen gondod.

2022. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

Hát nem tudom, de nekem még a kínai farmer sem kopik ki a telefontól, pedig 6,76" + tok azért nem kicsi. (Haverom "féltéglának" hívja)


Hiába a márkaNÉV, ha közben amit adnak, egy kalap f*s (lásd converse például)

2022. okt. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!