Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan mobiltelefont keresek,...

Olyan mobiltelefont keresek, ami most a legjobb ár-érték arányban a piacon? Android? Ios ?

Figyelt kérdés
Olyan telefont keresek ami nem fagy le, jó képeket csinál, elég nagy a memóriája (nem játszom rajta, de elég sok alkalmazást szoktam használni). Huawei pro-kat használtam eddig, de sajnos mivel az újakban már nincs Google így az offos. Tetszene az IPhone, de nagyon drágának találom... Nem szeretnék android VS ios vitát kelteni, de kíváncsi lennék rá, hogy érdemes-e egy ilyen felhypolt telefont megvenni, vagy egy xiaomi, redmi stb. is működik-e rendesen hosszú távon?

2022. okt. 14. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Apple téren, most a 13 Pro-nak a legjobb az ár-érték aránya.(nem tudom, mik az igényeid és a kereted) Azzal nem tudsz mellé lőni. Android téren, nyilván ott a Samsung. Ott talán az S21 FE éri meg a legjobban ár-érték arányban. Azzal biztos jól járnál. A Z flip4 is megéri, mivel vagy 100 ezerrel olcsóbb az ultránál, de jobb proci van benne.

Az ASUS zenfone 9 is nagyon jó. Kiváló telefon minden téren és nincs túlárazva annyira. Nem is akkora tepsi méretű, mint mondjuk az S22 Ultra.


Még annyit hozzá tennék, hogy hosszútávon az Apple, aztán a Snapdragonos Samsungok működnek a legjobban, minimum 5 év biztonsági frissítéssel. Évek múlva is stabil telefonok. A Huawei is jó ezen a téren. Stabilak, de neked nem jöhet szóba a google miatt. A xiaomik nem ennyire stabilak. Ott azér jobban megfigyelhető a lassulás. Hardveresen nagyon jó telefonok, de szoftveresen nem feltétlen a legjobbak.

2022. okt. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden kritériumodnak megfelel az A52s.
2022. okt. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt akartam mondani én is, bár ugye keretet nem adtál meg, de amúgy ár-érték arányban a Galaxy A52s az egyik legjobb!

A Samsungoknak amúgyis általánosságban jó kamerájuk van, ez alól az A52s sem kivétel, a Snapdragon 778G pedig brutális - a létező leggyorsabb mobilprocesszor 150 ezer Ft alatt! 132 ezertől kezdődik legolcsóbban, amiért egy ilyen tudású vízálló telefont kapsz:

[link]

2022. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

100 ezer alatt Xiaomi Redmi Note 11


150 ezer alatt Samsung A52S


150 ezer felett Samsung S22, Iphone 13, Pro Max

2022. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. Szerintem 100 ezer alatt a Redmi Note 10 Pro még mindig jobb!
2022. okt. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!