Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A négy telefon közül melyik a...

A négy telefon közül melyik a legjobb ár/érték arányban?

Figyelt kérdés

LG Optimus F6

LG Optimus L7 II

Sony Xperia L

Sony Xperia M


Nem vagyok nagy telefonszakértő, így a tanácsotokra és tapasztalatotokra vagyok kíváncsi.

Köszönöm szépen a segítségeteket! :)



2014. máj. 20. 22:30
 1/5 anonim válasza:
58%
Nekem xperia L van, de ezek közül mind jó, talán azért jobb az xperia L, mert nagyon szép képeket csinál (8 megapixel)
2014. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
L vagy F6 mert Abban már LTE is van
2014. máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Egy feltőtőkártyás mobilnet sebbesség csökentése után a 4-dik generációs mikrohullámú "LTE" sem fog sokat érni :)

Persze csak akkor ha feltőltőkártyás lesz és kapsz mondjuk 100MB adatforgalmat mellé majd pl a telenornál 16kb/s-ra lecsökentik. :)

4G lefedezettség nem sok helyen van még.

2014. máj. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Optimsu F6.

Legszebb kijelző (IPS és a PPI-je is a legmagasabb), legnagyobb aksi, LTE, és KitKat.

Kb minden mellette szól, kivéve a ronda kinézet (mind külsőleg, mind szoftveres téren).

2014. máj. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hmm, köszönöm a segítséget:)
2014. máj. 22. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!