Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 9-en miért...

Xiaomi Redmi Note 9-en miért nem tudom a háttérképet beállítani? Eddig a képnél kiadta, hogy beállítás háttérnak, de most eltűnt ez a lehetőség

Figyelt kérdés
valamint a beállításokban is, a háttárkép menüre kattintva kilép és nem csinál semmit
2022. aug. 16. 12:21
 1/3 anonim válasza:

Ma én is így jártam a Redmi Note 8 telefonommal.

Ugyanez a probléma adódott nálam is.🤷

Lehet hogy valamelyik frissítés nem sikerült?

2022. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tovabbra sem tudok megoldast, ha sikerulne ird majd le kerlek!
2022. aug. 17. 20:57
 3/3 anonim válasza:

Ma addig keresgéltem a telefonomon hogy végül sikerült visszaállítanom. Van már háttérkép beállítási lehetőségem.



Nem lehet háttérképet vagy csengőhangot telepíteni? lehet, hogy letiltottad a témákat a google Protect segítségével?


A google ezt dobta nekem mikor a xiaomi (GYIK) oldalra mentem:

Nyissa meg a Google Play Áruházat, és koppintson a profilfotójára a képernyő jobb felső sarkában. Válassza a „Play Protect” lehetőséget, és nyissa meg a „Beállítások” lehetőséget. Kapcsolja ki az „Alkalmazások keresése Play Protect segítségével” lehetőséget. Menjen vissza a Play Protecthez, és kapcsolja vissza a kapcsolót. A figyelmeztetésnek nem szabad megjelennie egy új vizsgálat után.


Ha már letiltotta a Témák alkalmazást, próbálkozzon a következővel a hozzáférés visszaállításához:

Érintse meg a menü gombot a képernyő jobb felső sarkában a Beállítások → Alkalmazások → Alkalmazások kezelése menüpontban. Válassza ki azt a lehetőséget, amely lehetővé teszi az alkalmazásbeállítások visszaállítását. Egyes alkalmazások ezt követően engedélyt kérhetnek.


Én az Allalmazáskezelésben a Témák alatt töröltem a frissítést.

2022. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!