Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik 4 colos, 4G képes,...

Létezik 4 colos, 4G képes, Androidos okostelefon?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy egy tepsifon húzza a zsebemet, bőven elég lenne egy 4 colos kijelzővel ellátott típus, de valahogy nem találok ilyet, csak ótvar gagyi kategóriában, viszont én nem spórolni akarok; egy normális, de kisméretű okostelóra van szükségem.

2022. jún. 22. 09:23
1 2 3
 1/29 Morzsi007 ***** válasza:
73%
Ilyen nincs. A legkisebb mai mobil, ami használható, az nem androidos.
2022. jún. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
72%

Androidosok közül Samsung Galaxy S22-nél kisebb nem igazán van, ami 6.1 colos.

Ha tényleg kis mobilt akarsz, akkor iPhone 12/13 Mini, vagy SE 2022.

2022. jún. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
73%

Samsung A40.

Ez is nagyobb 4 colnál, de bőven használható. Csak kicsot már öregecske.

2022. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
9%

Legkisebb a jelenleg elérhető mobil az iPhone SE3 és az iPhone 12/13 mini


Ezeknél egy gyűszűnyit nagyobb csak az ASUS zenfone 8. Ez már csak 5,9 colos.


Kínában gyártanak ilyen 2-3-4 colos telefonokat de hosszú használatra támogatás hiányában nem érdemes számítani meg minőségre sem.


Szerintem a legkisebb mai napig használható telefon az iPhone SE az eredeti amiben a 6s HW -van. Idén ősztől nem lesz támogatott. Aktuális OS még van rajta.


Aktuális SE2-3 4,7colos, de a mini kisebb telefon hiába nagyobb a kijelző.


Samu galaxy S22 is alternatíva, jó kis telefon csak lehetne nagyobb akku benne.

(De beleférne nagyobb csak át kéne tervezni kifejezetten ezt az egy mobilt a testvéreit meg nem.)


Ezért használok Asus Zenfone 8 -at (mini nincs belőle, alapben kicsi, a flip meg egy másik készülék.)


Egyébként az iPhone 13 (Pro) még elfogadható méretűek.

2022. jún. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
7%
Kb. 10 éve nincs ilyen, nem értem, miért kerül elő ez a kérdés folyton. Hátha mégis a múlt héten kijött valami? Nem hiszem, hogy aki ilyet kérdez, ne követné legalább minimálisan a kínálatot. Ha mégis megjelenne, szerintem főcím lenne mindenhol... "A SAMSUNG 19-RE LAPOT HÚZOTT! MEGJELENT AZ S23 SUPERMINI!"
2022. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%

"Létezik 4 colos, 4G képes, Androidos okostelefon?"



"Kb. 10 éve nincs ilyen"



hát akkor EZ MI?


NEKEM ITT van a zsebben...


[link]


várom az ellenvetéseket.


na és ez???



3 inch (igen annyi )

és 4 G


[link]


Na és ez?


4 inch ...

[link]


na és ez?


[link]

2022. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Morzsi007 ***** válasza:
75%

Ezek nem olyan okos telefonok. :))

De lehet ezek is megfelelnek a kérdező igényeinek.

2022. jún. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
11%

5: Nem kell hisztizni. Feleségem is ilyet akar folyton. Ő meg aztán nagyon benne van. Annyit tud róla hogy milyen színű. Működik? Működik, akkor neki jó. Mutogatja hogy az eredeti iPhone SE méretű telefont akar. Samu S22 re már péklapát hasonlattal jött ő is. Meglátta a 22 Ultrat elszörnyülködött hogy ekkora keze senkinek sincs. Hogyan lehet ezt előkapni és használni? Sehogy.

Készítem lelkileg fel rá hogy nem lesz olyan kis méretű telefonja, de egy darabig még nem bírom kiverni a kezéből az SE -t. Vettem egyet tartalékba, de vigyáz a sajátjára nagyon. 2016 -ban vettem neki. Minden megy rajta és amennyire kell annyira elég gyors is. Fotókra panaszkodik hogy az enyém szebbeket csinál sokkal, de neki a Zenfone 8 -am is nagy. Nem nagy piaci igény sajnos, de van azért. Csak el pattintott mini ből vagy 20 milliót az alma. Sony, Asus, összesen nem értékesít ennyi telefont évek alatt.


SE 1 2016 ban lett bemutatva. 10 éve nincs az simán nem igaz.

2022. jún. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
66%
#6 Idézem a kérdezőt: "csak ótvar gagyi kategóriában". Feltételezem, hogy komolyabbra gondolt. Nekem megfelelnének, neki nem biztos.
2022. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
59%

“Nem hiszem, hogy aki ilyet kérdez, ne követné legalább minimálisan a kínálatot.” - miért is, #5-ös? Gondolom azért kérdez valaki ilyet, mert új telefont szeretne venni, de csak átlagos felhasználásra, nem akkora telefonb#zi, hogy állandóan az ilyen jellegű oldalakat bújja!


“Nem akarom, hogy egy tepsifon húzza a zsebemet” - kérdező, azt azért vedd figyelembe, hogy a mai telefonoknak azért is nagyobb a kijelzőjük, mert a kijelző szinte kitölti az egész előlapot! A régi telefonoknak kisebb kijelzőjük volt, viszont sokkal vastagabb káva! Most is vannak kis kijelzőjű telefonok, de sokra nem mész velük - sz#r minőségű noname márkák, vagy olyan ismertek, amik nem költenek sokat a mobilos részlegükre (Blaupunkt, Navon)

Csak azt tudom javasolni, kijelző helyett a teljes külső méretre összpontosíts, papírból kivágva sablonozd le, hogy mekkora lenne Neked az ideális!

2022. jún. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!