Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor jönnek ki az új Xiaomi-k...

Mikor jönnek ki az új Xiaomi-k? Érdemes várni?

Figyelt kérdés

Jelenleg Xiaomi 11T-t néztem ki 120 körül.

Jobb procis/aksis telót az árban nem láttam.


Lesz valami jobb ha még várok egy picit? Fog ilyen árra leesni a 12-es széria ha kijönnek az újak?

Azt hiszem valami Redmi 12T-t láttam hogy lassan érkezik, jobb árban jobb harverrel.


Szerintetek?



2022. jún. 4. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:

A Redmi Note 11 6/128-as változatában nem gondolkoztál?

Én azt vettem lassan két hónapja, 70K volt. Meg vagyok vele elégedve mind üzemidő tekintetében mind teljesítménnyel.

2022. jún. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1 Elsőnek de, ezt néztem. Viszont nem lett volna nagy előrelépés a mostani telómtól csak aksiban, ezért a Redmi Note 11 Pro-t akartam. Viszont ilyen 5-8 ezerrel drágább a Xiaomi 11T, ami mégiscsak flagship, üveg a hátulha, alu az oldala, jobb proci sokkal,

jobb kamera, szóval inkább ez mellett voksoltam egyelőre 😅

De mondjuk 1 hónapot még várnék ha pont most jönnének ki valami finomságok.

2022. jún. 4. 13:22
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 Így már értelek. Én Note 5 Pro 4/64-ről váltottam erre. Ennyire jól bírta az ötös modell is. Nekem ez is hatalmas szintlépés volt.
2022. jún. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!