Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes megvenni a xiaomi...

Érdemes megvenni a xiaomi redmi note 11-et?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy eléggé leharcolt samsung galaxy a50-es telefonom van (gyorsan merülő akksi, gyakran eltűnő hálózatok, belassulások, sérülések...) és helyette szeretnék egy másikat.

2022. ápr. 8. 07:51
 1/5 Matematek ***** válasza:
92%

Szerintem érdemes, ajánlott redmi note 11-et venni.

De ha kis pénzt még bele raksz akkor megvehetnéd a xiaomi redmi note 11 pro-t

2022. ápr. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Redmi Note 11 egy jó telefon, a TikTok gördülékeny.

Én YouTube-ot nem nézek szóval nekem mindegy, esetleg zenéket hallgatok bluetooth-on keresztül wifi-n ott néha megbolondul de nem nagyon tudok csinálni semmit, mert egy frekvencián müködnek a dolgok!


90 Hz, Amoled kijelző, 4+1 GB ram, bővíthető. Teljesen korrekt. A szoftvernél tiltsd le a miui updatet és egy kiváló telefon lehet évekig!


Üdvözlett.

2022. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőre ne halgassal. Redmi Note 11 Prot ne vegyél annyi pénzért. Annyiért vegyél inkább Xiaomi Poco F3-mat. Mivel mindenben sokkal jobb. Talán kamerában gyengébb picit de azt a különbséget nem veszed észre. Mert ha bele nagyítasz egy képbe vagy rosszak a fény viszonyok mind2 rossz képet fog csinálni. A Poco F3 meg sokkal gyorsabb legalább. Esetleg olcsóbban a Redmi Note 11S jobban megerheti.

Bár ahogyan az árukereső véleményeket elnézem inkább a sima Note 11 sem éri megvenni. Mivel úgy látom elég sok gond van vele. Szerintem a Redmi Note 10 5G jobban megéri. Azzal nem volt annyi baj.

2022. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemnagyon éri meg. Ott van kicsit drágábban a Xiaomi 11T (már 113 000 Ft-tól.) Én is A50-ről váltok Xiaomi 11T-re.
2022. ápr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
17:27 Ja vagy igen. Az még megérősebb a Poco F3-nál is.
2022. ápr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!