Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek van X10 mini-je: meg...

Akinek van X10 mini-je: meg vagytok-e vele elegedve? Megeri-e az arat?

Figyelt kérdés
tovabba: mennyire aggaszt titeket ez a nem cserelheto, es ketnaponta toltendo" akksi? szeretne'k venni egyet, de ezt nagy problemanak tartom.
2010. szept. 18. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod vállalni, hogy mindig nálad legyen a töltő, akkor klassz. A telefon maga nagyon jó, de legtöbbször még a 2 napot sem bírja ki az akksija. USB-s töltője van, tehát számítógépről is tudod tölteni.
2010. szept. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
eddig nagyon tetszett a telefon, de ez szerintem nagyon nagy negativum, hogy nem birja az akksija semeddig. 3-4 nap illendo" lenne aze'rt... es az x10 mini pro sem birja tovabb??
2010. szept. 18. 23:06
 3/4 anonim ***** válasza:
az X10 mini nagyon ügyes kis készülék. Gyors, ügyes, a kamerája is kitűnő. Az akksiját kissé elcseszték, ez van ezt kell szeretni :D
2010. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valakinek meg kéne nyugtatnia engem, az aksiját illetően. Még midnig nem vettem, vártam újabb, jobb modelleket, de egyik sem nyerte el a tetszésem annyira, mint ez.
2010. dec. 28. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!