Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek van „Samsung Galaxy...

Bobbbo kérdése:

Kinek van „Samsung Galaxy A52s 5G 128GB 6GB RAM Dual (A528)” okostelefonja, és mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sok jót olvastam erről a típusról, viszont volt pár érdekes negatívum is: többször belassul, nem pontos az érintőképernyője (más app indul el, gépelésnél nem pontos), ujjlenyomat érzékelő sokszor nem működik jól:

[link]

illetve itt:

[link]


Kollégámnak van egy "Samsung Galaxy A52 5G 128GB 6GB RAM Dual (A526)" telefonja, neki csak pozitívok a tapasztalatai, de függetlenben az A526 drágább mint az általam keresett A528.


Egyébként szóba jöhetnek az 5G nélküli variációk is:

Samsung Galaxy A52 128GB 6GB RAM Dual (A525) Mobiltelefon

Samsung Galaxy A52 128GB 8GB RAM Dual (A525F) Mobiltelefon


Ha van bármi infód amit megosztanál - akár az 5G nélküliekkel kapcsolatban is - kérlek privátban írd meg nekem.

Köszönöm.



2022. máj. 26. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Barátomnak az van. Nagyon szereti, az egyetlen negatívum a tölési sebesség
2022. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. másfél hónapja használom az A52s-t. Összességében nagyon gyors, nincsenek akadások és fagyások, gyönyörű a kijelző, kategóriájában szuper minőségű a kamera, valamint számomra az üzemidő is teljesen rendben van.

Viszont van pár negatívum, amivel együtt kell élni. Ami engem legjobban zavar, hogy lezárt (kikapcsolt) képernyő mellett nemcsak lassú, hanem nagyon sokszor pontatlan is az ujjlenyomatolvasó, nem ismeri fel az ujjlenyomatomat. Viszont ha felébresztem előtte a kijelzőt (dupla kattintással vagy az oldalsó gombbal), akkor gyors és pontos is. Ez mondjuk számomra is érdekes.

Másik negatívum a fényerő. Beltérben tökéletes és kint is árnyékban. Viszont erős napsütésben nagyon nehezen látható, jól jönne még ilyenkor egy kis extra fényerő.

Nekem ezek a tapasztalataim, de egyébként nagyon szerethető készülék. Ja és semmiképp ne a sima A52-t vedd. Az A52s 5G sokkal erősebb hardverrel szerelt, jelenleg best buy a középkategóriában.

2022. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Nekem ez van fél éve, nem lassul, nem fagy le. A fényerővel az van, hogy automatikusra kell állítani, akkor napsütésben is elég jól látszik.

Az ujjlenyomat olvasó az botrány, nem is értem, van hogy zárt képernyőn valahogy az egész ujjlenyomat jelzés halványabb lesz, akkor semmit sem reagál, csak kóddal tudod feloldani, ott van egy kis bug, Samsungoknál úgy látszik ez ilyen. Néha nem zár le a kijelző telefonálásnál. Általános felhasználásnál nem jobb, mint az A70, sem üzemidőben, sem semmiben, max. a kijelző. Akksi üzemidő nem túl jó, ha van okosórád vagy valami, az AOD néha nem jelenik meg. Mondjuk ezeket a hibákat megszoktam már a Samsungoknál.

2022. máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!