Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csajok szemében tényleg az...

Csajok szemében tényleg az iPhone a legmenőbb mobil márka?

Figyelt kérdés

Oké értem nem ettől leszel jó pasi meg azt is, hogy a zálogházból lehet bárkinek egy ókori iPhone.


De ezektől eltekintve tényleg ez az a mobil márka amely azt mutatja egy gazdag, jól szituált férfi az illető??? És tényleg ez a márka, amelytől nedvesednek a csajok?



2022. márc. 16. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Miért kell általánosítani?

Én pl. lesza..rom, hogy kinek milyen márkájú telefonja, órája, autója van.

2022. márc. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan is akinek fontos, (inkább a fiatalabb, éretlenebb korosztály), de úgy gondolom a nagy ötbbség pont leszarja kinek milyen cuccai vannak.

Nem mellesleg fiúknál is van ilyen.

2022. márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Én f vagyok, és iPhone-om van, de nem azért hogy menősködjek vele, hanem hogy legyen egy stabil, gyors, sokáig támogatott telefonom. Bár sokallom az árukat, így mindig használtan veszek iPhone-t, max 80k-ig.
2022. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, engem abszolút nem érdekel.
2022. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem abszolút nem érdekel. A nyomi exem volt iphone "majom". Állandóan menőzött vele, meg mindenkit kb. csórónak tekintett, akinek nem az volt. Engem is leszólt a samsunggal. Pedig a kis tetű nem volt gazdag. Eladó volt és érettségije sem volt 160- at keresett és a 23 éves öccsével aludt egy szobában, ha én és annak a barátnője nem voltunk náluk, amúgy meg a nappaliban alukált...persze ez nézett le engem, hogy egyetemistaként koliban laktam...ja, és én nő vagyok most 30 az meg 34 lesz az idén. Akkor 26 voltam ő meg 30...szóval nem kell megint a nőket árnyaltan aranyásózni meg felszínesnek beállítani, általánosítani.
2022. márc. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
En meg nem talalkoztam olyan csajjal. Meg am van mas telo is hasonlo arban ha mar az erteke miatt lesz "meno"
2022. márc. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
95%
tudod van olyan, hogy megnézek valakit magamnak, mert úgy öltözik, olyan telefonja van, vagy éppen álmaim autójából száll ki (bár ez utóbbi esetben nem mindig tudom hogy most bejön vagy irigykedek), de a kis "nyomorék vagyok de sok pénzt költöttem márkákra hogy ellensúlyozzam a farkam és személyiségem hiányosságait" jellemű emberen látszik hogy az, akkor is, ha tetőtől-talpig márkába csomagolja magát. és akkor teljesen biztos hogy nem nézem meg, a szorongó, identitásválságos kamaszokból már régen kinőttem.
2022. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem, csak a pic$ák körében.
2022. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
🤦‍♀️
2022. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes általánosítani egy márkára. Az Apple nagyon jó, de kevésbé jó telefonokat is gyárt. Egyébként nem túl elegánsak a telefonjai. Hasonlíts össze, egy iphone 13 pro-t egy Galaky S22 Ultrával. Mindkettő mocskosul drága,szép, jó minőség, erős, prémium. Az s22 Ultra valami elképesztően jól néz ki matt fekete színben. Igazi elegáns telefon. Az Iphone 13 szintén szép telefon, de kinézetre mégsem veri az Ultrát. Iphone X(10) viszont nagyon bejön nekem kinézetre. Veri a legtöbb Samsungot(szerintem). Szóval inkább egy konkrét telefonnal lehet jobban menőzni, mintsem valami konkrét márkából egy random telefonnal.

Egyébként ha telefonnal akarsz csajozni, akkor valószínűleg csak hülye picsákat fogsz szerezni, akiket csak a pénz mozgat, szóval nem ajánlom.

2022. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!