Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2022ben melyik iphoneot...

2022ben melyik iphoneot erdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Jelenlegi telefonom egy iphone 7plus, de szeretnek ujabbat venni.


Akinek esetleg van X, 11 vagy 12 mini keszuleke irja le a tapasztalatait, segitsen nekem.



2022. febr. 5. 23:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hiába küldesz összehasonlító videót.

Ennek technológiai háttere, van.

Ez kb. olyan hogy melyik a jobb, a terepjáró vagy a versenyautó.

Az oled úgy képes a feketére hogy kikapcsolja az adott LED-t, az LCD nem képes rá mivel végig háttérvilágítása van.

De sokkal természetesebb fehérre képes.

Hozzátéve nekem iszonyat kékesnek tűnik az az iPhone 11 kijelző, ott valami nem stimmel.(kalibrálásnál vagy esetleg nem gyári a kijelző)

Átlag használatban kb. akkor tűnik fel a különbség ha olyan tartalmat nézel ahol fontos a fekete szín, filmnézés leginkább.

Minden másra kb. azonos szintet hoz.

2022. febr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Iphone 11!!<33
2022. febr. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

iPhone X-et már semmiképp, mivel elég régi.


Nekem 12 mini van, nagyon szeretem, kényelmes fogni, nem nehéz, zsebben, táskában, mindenhol szépen elfér.


iPhone 7 Plus után viszont meg kell szokni, hogy egy jóval kisebb telefonod van.

A 11 ár-érték arányban szerintem most kb a legjobb, de ha kisebb, és újabb telefont szeretnél, akkor 12 mini. Nagyon szép is egyébként :)

2022. febr. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A 12 mini mellett döntöttem, egyelőre nagyon meg vagyok elégedve vele, tényleg a mérete kicsit szokatlan, de tök jó:D
2022. febr. 8. 20:04
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
12 Mini, tökéletes....telefonálásra, másra nem jó, egy tenyérnyi szar telefon, inkább a sima, vagy a Pro, de én Pro Max-ot venném.
2022. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#15.Persze, de azt használd 1 kézzel a villamoson, meg zsebre tenni sem olyan egyszerű.

A 12 Mini meg tudja közel azt ami a nagyok kis méretben.

2022. febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

#16 Egyszerű.. nem használom 1 kézzel :D

Akinek iPhone-ja van, jó eséllyel van kocsija is :D


Igen, tudja, csak -1 kamera, kis kijelző stb, nem vagyok erre kíváncsi 200 ezerért

2022. febr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

#17

és a sima 12-nek hány kamerája van, okoska? :D Ugyanúgy 2, mint a mininek…

Egyébként sem neked kell hogy megfeleljen a 12 mini, de sokaknak tetszik ez a méret. Másnak a Pro / Pro Max lenne túl nagy. Mindenki eltudja dönteni szerintem, hogy melyik telefon jó neki.

2022. febr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

X - ha nem használod sokat illetve nem játszol rajta akkor érdemes elgondolkozni rajta, mivel szép a kijelzője. Viszonylag a kamerája is jó.


11 Az akksijával egész napra lehet tervezni. A kijelzője lcd.. egy pár évig még biztos támogatják.

12 mini ha nem számít hogy fél nap alatt lemerül akkor én ezt választanám

2022. febr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!