Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudja használni az...

Miért nem tudja használni az iPhone az alapértelmezett 5GB iCloud tárhelyet, ha a mentendő adat nem éri el az 5GB-ot?

Figyelt kérdés

iPhone 11 Pro max 64GB. Van rajta egy csomó szabad hely, egyébként

szinte csak képek vannak rajta, kb. 8GB.


Beállítottam, hogy mentse le az alapértelmezett 5GB iCloudra a képek kivételével az összes dolgot, amit kb. 350MB-nak számol össze a telefon. A képek mentését egyértelműen kikapcsoltam.


Ennek ellenére, mikor elkezdődik a mentés

- akár manuálisan indítanám, akár automatikusan -, kiírja, hogy nem áll rendelkezésre elég iCloud tárhely, vásároljak egy nagyobb csomagot.


Pedig a 350MB nagyon messze áll az 5GB-tól... :)


Mi lehet a megoldás?


2022. febr. 5. 16:16
 1/1 Morzsi007 ***** válasza:

Ha biztonsági mentést akarsz csinálni, az nem 350MB.

Az összes telepített appot is beleérti az ios rendszert beállításaival együtt beleveszi. Több GB szokott lenni. Nem tudom mi értelme 5GB-os icloudra biztonsági mentést készíteni, ha szükség van rá gyorsabb visszatölteni, inkább pc-ről, lapotpról, ha van. Itunes segítségével megoldható.

2022. febr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!