Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Please Help. SZIGNÓZÁS,...

Please Help. SZIGNÓZÁS, hogyan kell, már sok helyen utána néztem, valaki írta az oldalon hogy 2 perc az egész, de ilyen gyors megoldást hol találhatnák?

Figyelt kérdés

www.symbiansigned.com-on megnéztem ,csak ott meg nem jó a regisztrációnál az email. mintha valaki direkt ki akarna cs*szni velem....


köszönöm a segítséget


2010. szept. 10. 16:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hmm.. Ha már más dolgokat sikeresen szignóztál, akkor nem ott van a baj..

Én is találkoztam már ezzel a fajta problémával.. Sajnos ilyenkor nem tudom, hogy mi a teendő.. Hallottam olyat is, ha mondjuk .sisx a fájlkiterjesztés, akkor írjuk át .sis- re és menni fog, de nállam ez a trükk nem ment..


De, hogy biztosan találj olyan játékokat/alkalmazásokat, amik jók lehetnek a telefonodra keress így..:


www.nokiaprogramok.hu -> Letöltések -> Ezenbelül keresés -> Az utolsó előtti sorban kiválasztod a telefonod típusát -> Az alatta levő sorban pedig a keresendő dolgot -> A legvégén alul keresés..


U.i.: Szerintem a motoros játék akkor nem fog elindulni.. :(

Sajnálatos módon nállam meg a polarbites játékok nem indulnak, mivel a telefon nem támogatja valamiért a játékokat.. /Pedig egy gyengébb 5800- on simán megy.. Furcsa/


/De amint látom, sajnos nem sok játékot támogat a telefon.. :/

2010. szept. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

:(


köszönöm hogy válaszoltál:)

2010. szept. 12. 08:52
 13/18 A kérdező kommentje:

sajnos abban az esetben ha csak E52-es játékokat töltök le akkor is ez van ,hogy 5ből 2 játék jó


amelyik nem jó annál az írja ki amit előbb leírtam:(

2010. szept. 12. 09:23
 14/18 anonim ***** válasza:

Nos.. Megnéztem a kérdéses játékot, amit belinkeltél..

Bár a telefonom nem támogatja a játékot, szignózni ennek ellenére tudtam volna.. Csakhogy nállam is ugyanazt írta ki, mint amit nállad..

Tehát valószínűleg a játékkal lehet valamilyen hiba..


Ha valóban ilyen sok játéknál csinálja nállad ezt a telefon, akkor a következő oldalt ajánlom a figyelmedbe, hátha ott több sikerrel jársz:..


www.gallery.mobile9.com


Itt is találhatsz különböző játékokat/programokat..

2010. szept. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

máshonnan is letöltöttem, ugyanezt írja ki:(


mégis sok ember mondja ,húúú milyen jó játék, én meg:S.....


neked milyen telefonod van?

2010. szept. 12. 14:08
 16/18 A kérdező kommentje:

megnéztem az oldalt, játékokat nem találok rajta:(


nekem a mocis lenne a nyerő:D

2010. szept. 12. 14:11
 17/18 anonim ***** válasza:

Hátha más oldalról letölötött játékok is ezt csinálják, akkor nem tudom.. :(


Nekem Samsung i8910 HD-m van..

2010. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

köszöm hogy válaszoltál


beletörődök a sorsomba:D

2010. szept. 12. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!