Miért nem működik a GooglePlay?
Elakadok a telepítés végén, nem működik a Play áruház, nem tölt le semmit. Már több gyári visszaállítás volt, új fiókokkal, de a végén mindig ez van.
Mit lehet tenni?
Legelőször rendben felment, de talán onnantól hogy a acalendar app-ba felvettem egy olyan fiókot is, ami egy mások, müködő telón van, kiakadt. Ráadásul most már a másik teló sem éri el a Playt. A feleségemén megy a letöltés. Sim nélkül is próbáltam telepíteni, ajánlott beállításokkal, Samu fiók nélkül.





Próbáld meg kijelentkeztetni a telefont a Google fiókból.
1. Állítsd vissza gyárira a telefont.
2. Pc-n vagy laptopon nyisd meg a myaccount.google.com webhelyet és jelentkez be azzal a fiókkal amit a telefonon használtál.
Felül nyomj a biztonság részre majd lapozz lejjebb és a saját eszközök résznél nyomj az eszközök kezelésére.
Itt ki tudod jelentkeztetni a telefont a fiókból.
3. Indítsd el a telefont és add hozzá újra fiókot.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!