Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha az Iphone garis és megkarco...

Ha az Iphone garis és megkarcolódott a hátlapja azt is cserélik a hivatalos szervízbe?

Figyelt kérdés
2022. jan. 1. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Javítsatok ki ha tévedek, de a karc az nem jelent meghibásodást.

Vagy ha arra vagy kiváncsi, hogy saját pénzeden cseréltetheted-e, akkor nem akadálya az hogy garanciás, kapsz egy árajánlatot a cserére, és ha befizeted akkor elvégzik.

2022. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor sem ha Care +garancia is van rajta ami saját meghibásodásra is jó?
2022. jan. 1. 20:09
 3/11 anonim ***** válasza:

#2


Na ha van biztosításod akkor jó.

2022. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az AppleCare+ kiterjesztett garancia extrákkal, amibe beletartozik hogy kétszer megjavítják saját hibából következett meghibásodás miatt.

De szerintem mivel ez nem meghibásodás, nem fognak vele foglalkozni.

2022. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Annyi van h a hàtlapjàn lett egy nagy karc meg az egyik kamerán. Elvileg kezelik, lefotóztam a hibàt írtam a szerviznek a hivatalosnak, nem írta azt hogy ezzel nem foglalkoznak. Csak azt írta hogy be kell vizsgàltatniuk és egy hét.
2022. jan. 1. 20:38
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom, ingyen az sem fogja fedezni, van egy szabott önrésze.

Mindezekről a saját kezűleg aláírt szerződésedben olvashatsz.

2022. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem a szolgáltatónàl kérem a javítást hanem a szervízen keresztül mert úgy gyorsabb
2022. jan. 1. 21:00
 8/11 anonim ***** válasza:

ilyen apróságért én nem küldeném szervízbe

zsebpiszoktól is tud karcolodni a telefon

olyan dolog hogy semmilyen

2022. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Elég nagy karc lett a hátulján. A logótol az aljáig. Szerintem a kulcs volt ami megkarcolta a kamerát és a hàtulját

Aztàn ha vàltani akarom majd x idô múlva akkor eladásnàl szàmít. Így gondoltam még garis kicseréltetem.

2022. jan. 2. 19:30
 10/11 anonim ***** válasza:

igen, csak az applecare+ két lehetőséget biztosít ilyenekre, én nem lőném el az egyiket erre, de te tudod.

mert ha később véletlen betörik vagy a kijelző és a hátlap, akkor meg fizetheted az egyiket teljesen önrészből...

2022. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!