Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG GD510 POP-ot szeretnék...

LG GD510 POP-ot szeretnék vásárolni t-mobilos előfizetéssel de nem találok fekete színben. Hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
Kaposvári vagyok és végigjártam az öszes t-mobil üzletet viszont ahol nem volt pop ott azt mondták "kifutott" és nem is lesz... ahol pedig volt ott csak is kizárólag pár darab és rózsaszín.. és azt mondták nme is fognak kapni.. viszont nekem ilyen telefon KELL!... Esetleg valaki tud megoldást rá?.. (csak is kizárólag t-mobilos előfizetéssel)
2010. szept. 4. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Internetről rendeld meg...


[link]

2010. szept. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nos igen de ha megnézed és elkezded az internetes rendelést akkor látni hogy csak rózsaszínben lehet rendelni... :'(
2010. szept. 4. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor az marad, hogy megveszed egy GSM boltba és a T-Mobilhoz bemész egy SIM kártyáért. Más lehetőség nem maradt. :S


www.gsmline.hu

2010. szept. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
viszont az úgy drága..
2010. szept. 5. 00:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!