Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Angliában telefont részletre...

Angliában telefont részletre megéri megvenni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 31. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért pont Angliában?

Ugyanúgy fizetni kell, mintha itthon vennéd, különben le fogják tiltani a hálózatról...nem beszélve arról hogy a tartozást át fogják adni behajtócégnek aztán utána baxhatod

2021. okt. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Telefont nem éri meg részletre venni. Ennyire függő vagy, hogy lóvé nincs, de kell a legújabb divatfos telefon?

Ez olyan, mint amikor kölcsönt vesznek fel, hogy vehessenek karácsonyi ajándékod a családnak.

2021. okt. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Sehol nem éri meg részletre venni. Azt vedd meg amire pénzed van, inkább spórolj előre.

Ha menet közben valami történik a telóval (eltörik, ellopják) ugyanúgy fizetned kell tovább, plusz ugye egy újat is venni kell.

Árban nagyjából ugyanannyit fizetsz mintha kp vennéd, csak éppen másfajta (kedvezőtlenebb) díjcsomagok közül válogathatsz. Plusz az előfizetéshez kérnek mindeféle jövedelem igazolást, bankszámla kivonatot stb. Ha még új vagy Angliában (gondolom az vagy) akkor ilyen papírokat nem tudsz könnyen beszerezni. Így marad a teljes áru teló havi feltöltéssel.

A mostani eszközöket ráadásul úgy csinálják hogy 2-3 év után tönkre mennek. Több ilyen telefon is volt a családban, hogy letelt a 2 év garancia és bumm elszállt az alaplap vagy a kijelző megfőtt. Karcmentes teló ment a kukába. Pedig nem gagyi alsó kategóriás készülék volt.

2021. nov. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem most Iphone 13 pro max van. Mikor kijött a 12 pro max akkor elkezdtem félre tenni a következő telefonra. Azaz 2 év alatt összetettem 240 ezret, a 11 pro maxot el adtam 220 ezerért. Lett 460 ezrem. Ami hiányzott azt még kipótoltam.


Na így kell telefont venni.

2021. nov. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*1 év alatt. Bocs elírtam.
2021. nov. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3+

"nem éri meg részletre venni" ??

10 hónapos kamatmentes részletre, szvsz megéri...

2021. nov. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

#6 jah ezt én is néztem :D


biztos jobban megéri egy összegben kiadni 400at, míg havi szinten csak 15öt, a tőkém meg addig forog máshol

2021. nov. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha havi szinten csak 15-öt bírsz kiizadni akkor milyen tőkéről beszélsz? 😂

Megnézném amúgy hogy egy 400 ezres telefont mikor adnak 15-ös törlesztőre úgy, hogy nem köteleznek mellé egy 10-12 ezres, számodra fölöslegesen nagy díjcsomagra.

2021. nov. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8 ki mondta, hogy csak annyit tudok? :D


honnan tudod hogy nekem mi a felesleges?

2021. nov. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

tényleg jobb egyben kiadni 400 ezret telefonra, következő hónapban meg elbaszódik a kocsi aztán buszozhatsz munkába...aztán szidod magad amiért nem részletre vetted meg a telefont, és akkor lett volna tartalékod még az autú javítására is


:DDD

2021. nov. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!