Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung I9000 (Galaxy S) :...

Samsung I9000 (Galaxy S) : Megéri ilyet venni?

Figyelt kérdés
Telenornál nekem 30ba kerülne, külsőleg és belsőleg is tetszik, de tartok tőle, hogy túlbonyolított már. Nekem első sorban telefonálás, sms, wifi, zenehallgatás, filmnézés ami a fontos, alkalmanként fényképezni. Max. 40ért van valami hasonló érintőkijelzős vagy ne keresgéljek, hanem megéri a galaxy-t megvenni?
2010. szept. 3. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha wifizni, filmet nézni is szeretnél, és nem csak telefonálni, akkor természetesen érdemes megvenned. Egyébként a HTC Desire, HD2 és a Google Nexus One mellett ez a legerősebb teljesítményű telefon, teszteken amúgy veri is a 3 fő riválisát, bár én inkább Desire-t vennék(persze lehet azt nem kapnál ilyen áron...).
2010. szept. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Akkor benevezek egyre. Bár ma láttam élőben, kicsit megijedtem olyan hatalmas kijelzője van :D Viszont nagyon szép

2010. szept. 3. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!