Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite: Hogyan tudom...

Huawei P8 Lite: Hogyan tudom az Alapértelmezett ébresztő hangot átállítani?

Figyelt kérdés

2021. okt. 16. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Rányomsz arra, hogy "hang", és ki tudsz választani akár sajátot , akár másik beépítettet.
2021. okt. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem látom, hogy hol tudnám beállítani.

[link]

[link]


[link]

[link]

2021. okt. 16. 15:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Rá kell nyomnod az ébresztésre.
2021. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link] - Ha itt kiválasztom amelyiket szeretném, akkor csak egyszerűen az aktuális ébresztésre lesz az a csengőhang. Az alapértelmezett csengőhang nem változik. Ha egy új ébresztést szeretnék készíteni, akkor (minden alkalommal) be kell állítani, hogy ne a "Creamy" hangot/zenét játssza le.

2021. okt. 16. 15:46
 5/10 anonim ***** válasza:

Jaa...

Ezen tudtommal nem lehet változtatni, de ez minden telefonnál így van.

2021. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem hittem neked :D...Régebben szintén küzdöttem ezzel a problémával, aztán valahogyan meg tudtam oldani, de hogy hogyan, arra nem emlékeztem. A múlt héten beleraktam egy másik SIM-et is és onnantól kezdve rendellenes tüneteket csinált. Még azután is, miután kivettem az új SIM-et. Így tehát a régen beállított alapértelmezett ébresztő hang is megváltozott, vissza Creamy-re. Na de ez igazából a felvezetés volt.

Rátaláltam, hogy hogyan lehet átállítani - ha másnak is kellene. A zene lejátszónál a "Dalok" alatt ("Albumok" alatt nem működik) meg kell keresni a kívánt zenét és rányomni röviden a "..."-ra, ami a zene címeknek a jobb oldalán (legszélén) jelenik meg. Itt "Csengőhang beállítása", majd "Riasztás hang". Igen, riasztás, az ébresztőt riasztásként értelmezi. Az időzítő hangját pedig az Órán belül a "Csengő" alatt lehet beállítani.


De arra nem jöttem rá, hogy hol találom az alapértelmezett hangokat, mint pl. Creamy. Pont az alapértelmezett hangok közül szerettem volna egyet alapértelmezettnek beállítani.


És még egy dolog: Nekem nem sikerült most a Creamy-től az "(alapértelmezett) szót kivenni és áttenni a kívánt zenére, viszont az új ébresztéseket már nem Creamy-vel kínálja fel, hanem amit kiválasztottam. Igen érdekes, hogy nem alapértelmezettnek tünteti fel, de mégis az. Az alapértelmezettnek feltüntetett pedig valósággal nem alapértelmezett. Mit kellene mondjak erre? ""Jó"" munkát végeztek, akik készítették a telefont?

2021. okt. 17. 13:41
 7/10 A kérdező kommentje:
Helyesbítem magam: Az albumoknál is van "..." és ugyanúgy előjön a "Csengőhang beállítása" opció.
2021. okt. 17. 13:48
 8/10 anonim ***** válasza:
na...akkor egy újabb problémára találtunk megoldást :)
2021. okt. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak félmegoldás, mert: "De arra nem jöttem rá, hogy hol találom az alapértelmezett hangokat, mint pl. Creamy. Pont az alapértelmezett hangok közül szerettem volna egyet alapértelmezettnek beállítani."
2021. okt. 17. 13:57
 10/10 anonim ***** válasza:
a fájlkezelőben biztos megtalálod azokat is. ha áthúzod őket a zenelejátszónak megadott mappába, azokat is beállíthatod.
2021. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!