Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xaomi redmi telefonom van, és...

Xaomi redmi telefonom van, és a zenelejátszóval akadt problémám, hogy kell lementeni zenéket?

Figyelt kérdés
Szóval az MI music /zene/ zenelejátszó alkalmazásba hogyan kell lementeni a zenéket? Azt szeretném, hogy fel legyenek sorolva azok a számok amiket én lementek. Jobb alul van egy "youtube" gomb, ott tudok hallgatni zenéket, de, hogy lehet hogy azok átkerüljenek a saját listámra? Nem találtam ilyen hozzáadás, vagy + gombot. Szóval nem kell a klipp meg semmi csak a zene. És, ha le tudnám menteni vagy valami akkor ugye lehetne őket mappákba rendezni stb. azokat a funkciókat már megtaláltam, csak zeném nincs. Előre is köszönöm a segítséget

2021. okt. 1. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Hát gondolom az biztos csak internetről megy. töltd le őket valamilyen programmal és akkor meglesz a telódon is.
2021. okt. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De, ha az meglenne akkor is még mindig nem fogom tudni hozzáadni a listához, mert tudom kezelni. Nincs olyan gomb, hogy hozzáadás vagy hasonló. De köszi
2021. okt. 1. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Telefon memóriájában van a Music nevű mappa, abba másold be. Ami ott van az meg fog jelenni.
2021. okt. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
B. Verzió: a lejátszó beállítások menüben , a további beállítások alatt a Mappa szerint menüben kell felvenned az egyéb zenéket tartalmazó mappákat.
2021. okt. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Youtubeon kimasolod a zenének a linkjét. Beírod Googleba: youtube to mp3 converter. Link beilleszt, letölt. Nekem is Xiaomim van, de a saját gyári lejátszója egy használhatlan 💩 ezért ezt ajánlom: [link]
2022. febr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!