Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok le tölteni...

Hogyan tudok le tölteni ingyenesen okostelefonra filmet, vagy milyen oldalról?

Figyelt kérdés

2021. szept. 13. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Indavideo-ról vagy Videa-ról valami videó letöltő bővítménnyel vagy pl a stb.hu-val.
2021. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Torrentoldalról.
2021. szept. 14. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És ezekről hogyan tudom le tölteni, mert én be vallm9m h nem értek az ilyenhez, de azert annyira hülye sem vagyok h át verjenek, ezt csak ugy gondoltam h hozza teszem
2021. szept. 14. 06:30
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Torrentezés jó ötlet, de telefonról nehéz mivel a letöltött filmet vissza kell seedelni. Nekem haverom úgy csinálta, hogy letöltötte a filmet PC-n nCorerol, telefonra rámásolta a filmet és ott tudta nézni.
2021. szept. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
YouTuberól is lehet,pl a tube mate appal.nagy kérdés hogy mik érdekelnek.
2021. szept. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, újat mondok-e ezzel, de filmeket legálisan nem nagyon tesznek letölthetővé ingyen. Esetleg a streaming-szolgáltatóknál lehet ilyen (persze ott nem ingyen).
2021. szept. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Javasolok egy megoldást.

Letöltő program: 1dm

Ebben van böngésző, rákeresel arra, hogy online filmek. A talált oldalak közül elmentheted könyvjelzőként is, ami tetszik.


A választott filmet elindítod, ekkor feldobja a letöltés lehetőségét.


Torrentről jobb minőségben le tudod tölteni, ezzel a programmal az is megoldható.

2021. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2021. szept. 14. 18:28
 9/14 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam azt amelyiket Ma írt 1157 kor egy válaszoló és rájöttem hogy azt elfelejtettem írni hogy azért kéne letöltenem a filmet mert nem lesz netem és ezért Akartam letölteni mert így neten nem tudom és ehhez az alkalmazáshoz hogy megtudjam nézni kell net vagy Wi Fi Szóval akkor most leírom hogy olyanokat tudtok ajánlani amihez például nem kell net Mármint hogy magára a telefonra töltsem le?
2021. szept. 14. 18:42
 10/14 anonim ***** válasza:

"ekkor feldobja a letöltés lehetőségét"

Utána kiválasztod és letöltöd. Azt hittem egyértelmű.

2021. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!