Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia x6, GPS para, valaki...

Nokia x6, GPS para, valaki elmagyarázná?

Figyelt kérdés
A Nokia x6-osommal lenne az a probléma, hogy nem működik a GPS. Keresi a jelet, de sehol se talál, csak itthon a WiFi közelében, de ott is csak 36 KB-ot, az meg ugyebár lepkefing. Egyetlenegyszer működött kocsiba - kifogástalanul, 1,6 MB-on - miután megvettem, de egyből utána vissza kellett vinnem (más hiba miatt) a szervizbe, ahonnan csak egy hónappal később kaptam vissza (főpanelcsere). Azóta nem működik a GPS. Olvastam róla, hogy csak az első hónapban ingyenes a GPS, utána fizetni kell érte. Kérdem én, hogy műszaki hibája lehet, vagy csak egyszerűen lejárt a 30 nap? ha csak lejárt, hol kell fizetni érte? Lényegében minden érdekel az x6-os GPS-éről.
2010. aug. 29. 12:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!