Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudok csinálni ha a...

Mit tudok csinálni ha a telefonom nem érzékeli az érintéseimet? (Nem lefagyott, ez más, de alul olvashattok többet a problémáról)

Figyelt kérdés
Hiába kapcsoltam ki már háromszor még mindig ezt csinálja.Néhány érintést érzékel de azt is csak nagyon nehézkesen. Ez egyszerűen használhatatlanná teszi az eszközt. Ma kezdte el csinálni pedig nem történt vele semmi. Nem esett le, nem borult rá víz szóval nem értem. Veletek történt már ilyen? Ha igen akkor végül mi történt?

2021. máj. 16. 16:09
 1/3 Vortrex ***** válasza:
Tönkre ment a kijelzője, sajnos előfordul. GSM szervizben talán meg tudják javítani, néha elég megpucolni a csatlakozóját, vagy kicserélik a komplett kijelzőt. Ha garanciális, akkor élj vele, ha nem, akkor szerintem kezdj el új telefont nézegetni
2021. máj. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most már azt is csinálja hogy, indokolatlanul végez el műveleteket. Például van hogy, nem is érek hozzá és belép a kamerába, vagy rákattint egy betűre...még így is ugyanaz lehet a probléma?
2021. máj. 17. 15:08
 3/3 Vortrex ***** válasza:
Igen valószínű
2021. máj. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!