Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány éves kortól kell a...

Hány éves kortól kell a gyereknek telefon? És szerintetek milyen kellene hogy legyen az első telefon?

Figyelt kérdés

A kérdés magért beszél, nem ismétlem!

Esetleg még 1 pluszkérdés:


Ha megláttok egy kb 7-8 éves gyerek kezében egy telefont, azt gondoljátok korai még neki, vagy hidegen hagy titeket az egész, hogy más gyereke mikor kapja meg élete első telefonját?


Remélem érthetően tettem fel a kérdést, de ha nem világos, akkor nyugodtan kérdezzetek rá :)


2010. aug. 19. 21:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hú, nem tudom, nekem olyan 7-10 éves koromban volt először telefonom, olyan nagyobb Ericsson. Szerintem ez pont a megfelelő kor, mert hát csak fel tudjam már a gyerekemet hívni, hogy hol van, stb. Mondjuk gyerekem nincs, de ha esetleg lesz, úgy értem :D
2010. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
én negyedikbe kaptam az első telómat akkor is azér mer anyu vett magának másikat ezt meg elkaptam én :D de jó volt mert roszak voltak a buszok és hetente 2-3szor haza kellet sszólni hogy gyertek értem mer nincs busz :D
2010. aug. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
de ha venni akarsz neki mindenképp akkor azt ajánlom hogy menj be egy tesco-ba otts zoktak lenni ilyen 2-3-4000 forintos telefonok... többnyire samsung-ok... kis alaptelók de legalább nem nagy veszteség ha elveszti és akkor lehet azt mondani hogy nem kapsz másikat mert azt is elveszted... keresztanyám is így csinálta... unokatesóm meg feszít egy alap samsungal :D de örül neki hogy legalább van :D (előző voltam)
2010. aug. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Hát nincs gyerekem, csak sokszor csodálkozva nézek [nem egyszer volt már] , hogy egy ilyen 7-8 éves kisgyereknek jobb telefonja van mint nekem [pedig az enyém sem rossz], közben vigyázni sem tud rá. Meg egyszer mikor két kisebb lány születésnapján voltam [kb 8-9 évesek voltak], az egyik gyerek dobálta a telefonját a földhöz, meg a kerítesen átdobta a szomszédba, aztán a gyerekek meg szaladtak át érte. Hát normális az ilyen? Nem adnék egy ilyen gyereknek a kezébe telefont, ha ennyire becsüli... Ahogy láttam nem a legolcsóbb telefon volt [kb 60-70 ezer ft-ba kerülhetett...]

2010. aug. 20. 00:08
 15/22 anonim ***** válasza:
28%
vegyél csak neki szereintem galaxy s vagy iphone legyen
2011. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
7 evesen kell eloszor adni!es nem tudom hogy egy csomo ember(nem erre a kerdes kommentjeire ertem)miert van kiakadva ha egy 10 evesnek Iphoneja vagy esetleg valami jo telefonja van,o legalabb kihasznalja.Azoknak kene adni inkabb (mondjuk [link] ilyen telefont akik leirjak az Iphonos gyerekeket!
2012. júl. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
15 valaszolo 100% igazad van!
2012. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Egy 10 éves gyerek hogy tud kihasználni egy iPhone-t, elmondanád? :))
2012. júl. 30. 19:19
 19/22 anonim ***** válasza:
Minden fele dolog van rajta ami nekunk hulyesegnek tunik de ok hasznaljak,jatszanak rajta stb.Es most sokkal erettebbek a 10 evesek mint regen,hidd el gyermekpszichologiat tanulok.
2012. aug. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

én inkább úgy fogalmaznék hogy jobban értenek hozzá, de semmiképpen sem használják ki jobban.

most az hogy játszik rajta nem olyan nagy dolog, azt a Nokia 3410-en is lehet... érteni is csak azért értenek hozzá mert ebbe az érintős világban élnek és nőnek fel. de azért gondolj már bele: egy 10 éves gyerekre, te rámernél bízni egy iphone4-et amit mondjuk a saját fizudból vettél? most ezt úgy értem hogy ha te odakerülnél hogy akkor veszel a 10 éves gyerekednek egy telefont, akkor nem éreznéd úgy hogy egy nagyon drága telefon azért elsőre túlzás?

mert úgy hogy más pénzt költöd el agyban úgy könnyű. nem azt mondom: lehet a gyerekeknek iphone-juk, sőt! örülnék ha minden gyereknek lenne, de azért az csak egy drága dolog.

2012. aug. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!