Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone fülhallgatóm használ...

Az iPhone fülhallgatóm használható játékra pc-n??

Figyelt kérdés

Van egy iphone SE 2020 am és olyan a füles vége mint a töltőm ugye nem jack van rajta.


Kerdesem az lenne valahogy at tudnam alakitani hogy a fules vege jack re vegzodjon es tudjak gepen jatszani vele? Vagy ilyen átalakító nincs? Mert kerestem es nem talaltam semmit :(



2021. jan. 30. 04:24
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Nem maradt ötezer fejhallgatóra?
2021. jan. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nahát milyen vicces...

Van egy siberia v2 ami 5x 5eFt szóval nincs hiányom csak szerettem volna kipróbálni az fps jatekot vele mert lattam mas is hasznal sima fülhallgatót es mondom ha mar van itthon...

Valamint nyomja a fülem ha huzamosabb ideig jatszok ezert is akarnak kiprobalni.

2021. jan. 30. 08:25
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Ajánlom: [link]


Egyébként nincs lightning female to 3,5mm jack male adapter, még aliexpressen sem. Amit meg a kínaiak nem gyártanak, az nem létezik.

2021. jan. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jol sejtettem akkor... roccat syva is ebben az arban van kb, szval akkor lehet veszek egy olyat.


Köszönöm a linket! ✌️

2021. jan. 30. 08:56
 5/5 anonim ***** válasza:

miért olyan drága venni egy normális fejhallgatót

earpodsot nem használnék játékra

arra nagyon ratyi

2021. jan. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!