Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vezeték nélküli telefont...

Vezeték nélküli telefont lehet folyamatosan a dokkolóban tartani, vagy csak a töltés idejére érdemes benne tárolni?

Figyelt kérdés
Apámnak vettem egy Panasonic vezeték nélküli telefont otthonra (KX-TG1611), ennek ugyebár a dokkolója tölti az akkumulutárokat is. Ha folyamatosan benne van a telefon az károsíthatja az akkut?
2021. jan. 15. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy. Hamarabb fog a telefon tonkremenni (leejted, elkopnak a gombok feiratai) minthogy bedogoljon az akksija. Ezen ne aggodj.
2021. jan. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm meg is találtam a leírásba:


"A hordozható készülék még az akkumulátorok teljes feltöltése után is a bázisállomáson illetve a töltőn hagyható, mert ez nincs káros hatással az akkumulátorokra. ,,

2021. jan. 15. 09:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Evek ota rajta van nekem is
2021. jan. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első időkben feltöltés után ajánlott levenni, majd idővel kezd az akku tönkremenni majd már mindegy lesz.Csak az aksi mehet tönkre idővel,a telefonnak nem árt.Aku csere megoldja a problémát.
2021. jan. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!