Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha órákig folyamatosan foglalt...

Ha órákig folyamatosan foglaltad jelez a hívott fél telefonja,miért lehet,mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Sms-t tudtam küldeni és jelezte a telefon,hogy elküldve.

2021. jan. 2. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól még nem biztos, h meg is kapta az sms-t.
2021. jan. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha foglaltat jelez, akkor foglalt. Ha hiba van akár a készülékével, akár a hálózattal, azt mondaná, hogy jelenleg nem kapcsolható.
2021. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Vagy csak feketelistára tett. :)
2021. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb ma használatban lévő készülék alkalmas az SMS kézbesítés jelentésére, de ezek nem elég biztosak (csak azt jelzik, elküldve, esetleg azt, a hálózat továbbküldte ("Kézbesítve" felirat jelenhet meg, de ez csak azt jelenti valójában, hogy kikerült a hálózatból. Azonos hálózat esetén a címzetthez, eltérő hálózat esetén másik hálózatba)).


Ha a "*a#" hálózati paranccsal kérsz kézbesítési jelentést (idézőjelek nélkül, ezzel kezdve az SMS -t) SMS -ről, az valamivel pontosabb, mert azt is tudod, mikor történtek a dolgok az SMS -el. Ehhez viszont először a készülék beállításai között ki kell kapcsolni a kézbesítési jelentést és a hálózati paranccsal kell kezdeni az SMS -t (így is csak arról kap értesítést a küldő SMS -ben, mikor küldte tovább a szolgáltató, csak másodpercre pontosan).


Viszont az okostelefonok világában van lehetőség tíltásra (fekete lista/tiltó lista) és ilyenkor a hívásokat szinte azonnal elutasítja a készülék, miközben Te, mint hívó fél azt hallod, hogy foglaltat jelez. Az SMS kézbesítés pedig még nem jelent semmit. Ugyanis ha fekete/tiltólistára tett, akkor az SMS -eket fogadja a készülék, csak nem jelzi a címzettnek és behelyezi a spam vagy blokkolt (vagy hasonló) üzenetek közé.


Arról viszont a küldő SMS esetén nem értesül soha, hogy a másik hálózatban mi történt az SMS -sel, illetve arról sem, hogy a címzett készülékén mi történt vele. Tehát az SMS visszajelzések lényegében semmit nem jelentenek...

2021. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Párkapcsolatról van szó,ennek kapcsán tettem fel kérdésemet és köszönöm,hogy hogy részletesen válaszoltál.

Akkor tiltó listára tett,hogy ne tudjak vele beszélni,mit gondolsz?


Ha más hívja,másik számról,akkor valószínűleg felveszi ha nincs gond a telefonjával?

(Nem csinálok ilyet,de jól értelmezem?)

2021. jan. 4. 15:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ha más hívja,másik számról,akkor valószínűleg felveszi ha nincs gond a telefonjával?"


Ha nem is veszi fel, kicsörögni ki fog.

2021. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elektronikus eszközök/Mobiltelefonok témakörben (ahol a kérdés is van) azt gondolom, hogy elképzelhető hogy fekete listára tett.


Ha más/más számról hívja valaki, akkor -ahogy #6 -os is írta- nagy valószínűséggel kicsöng a telefonja és ha van rá lehetősége és akarja, felveheti a telefont.

2021. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi nektek.

Azt írta korábban hogy már megbánta ezt az egészet,hogy inkább velem akar lenni.De ez van,letiltott.

Ő 39 éves és egy 73 éves "barátja"van.

Lehet hogy egyik üzenetemet meglátta az öreg és mondta hogy tiltson.


Hogy mit vár az ilyenttől nem tudom,csak a lakhatást szerintem egy rozoga 3 szobás házban.

Nem felvágás de az én lakásom a legszebb a településen és néha elhívtam magamhoz,hogy jól érezze magát és nyugodtan tudjon pihenni.


Még mindig szeretem és ő is azt mondta,hogy rossz nélkülem,már megbánta hogy így alakult.


Ez azt jelenti hogy velem szeretne lenni.inkább?


Mit tudnék tenni hogy beszéljek vele?

Lehet hogy a fazon oda kötözi magához?

2021. jan. 4. 21:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, a legjobban úgy jársz, ha teszel ki egy új kérdést párkapcsolatok kategóriába. Ott vannak a szakik. :)


Remélem minden jól alakul, sok szerencsét.

2021. jan. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm🙏
2021. jan. 4. 22:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!