Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom szinkronizálni a...

Hogyan tudom szinkronizálni a számítógépemmel adatkábelen keresztül az lg gs290-es telefonom?

Figyelt kérdés
Az lg gs290-es telefonomra szeretnék felrakni zenét a zene szinkronizálás segítségével, de mikor csatlakoztatom a mobilom a géphez mindig azt írja ki, hogy : " Sikertelen kapcsolódás. Ellenőrizze a rendszert vagy a médialejátszót." Ez esetben mi a teendő? Amúgy windows media player 11-em van. Végig követtem a használati útmutatóban leírtakat, de úgy sem megy.
2010. aug. 13. 19:12
 1/1 _Judit_* válasza:

Akkor ahol beállítottad, hogy zeneszinkronizálás,ott az adattárt válaszd és kösd össze a géppel és akkor ott egyszerűen csak átmásolgatod a zenéket képeket vagy akármit, a telefon majd berakja magának oda ahova kell.

Remélem segítettem ! :D

2010. okt. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!