Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket éri meg jobban...

Melyiket éri meg jobban megvenni: Huawei P30 lite vagy Huawei P40 lite? Mert úgy láttam az ára most ugyanaz

Figyelt kérdés
Légyszives ne írjatok olyat, hogy szar mindkettő és vegyek valami 200ezres telefont, mert kis csóró egyetemista vagyok és nincs rá keretem. Enni jobban szeretek, mint iPhone 12-vel fényképezni

2020. nov. 12. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha az ár egyező (nem tudom), akkor egyértelműen a P40 Lite éri meg jobban. Újabb, ezért erősebb (újgen) hardver van benne, bizonyára jobb a kamera is, az üzemidő meg ki tudja, az változó lehet és nem feltétlen javul benne az utódmodell.

Egyébként meg Huawei-t meg csak akkor vegyél, ha együtt tudsz élni a GMS (Google Mobile Services) hiányával.

2020. nov. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én most akartam venni huaweit egy szolgáltatónál, és lebeszéltek róla, mivel nagy a feszkó a huawei és a google között, így lehetséges hogy megszünik minden google termék a huawein ami elég nagy cumi lenne. És ha így lesz, nem veszik vissza a telót. Ezért ment le az áruk is. Én inkább kihagytam. De te venni akarsz, inkább a 40 lite.
2020. nov. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ugyanebbe a választási helyzetbe vagyok, melyiknél maradtál kedves kérdező?

Tapasztalat?

Köszi a segítséged.

2020. dec. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem sikerült döntésre jutnom. Megvárom a karácsony utáni kedvezőbb árakat, mert ahogy most láttam jól felnyomták karácsonyra az árakat.
2020. dec. 13. 16:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!